Forum FiestaKlubPolska -

Ubezpieczenia i rejestracja aut - OC w Libertydirect

jadrian - 16 Lis 2010, 15:32
Temat postu: OC w Libertydirect
Zniżka Liberty Direct
Jak wiadomo ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Jeżeli ktoś szuka taniego OC to polecam Liberty Direct. Wystarczy w polu "kod promocyjny" wpisać ten numer 2010-48035825 i OC będzie 50 zł taniej. Jeżeli ktoś kupuje razem z AC to jest 100 zł taniej.
Można skorzystać ...ale nie trzeba i nie zmuszam :)
Pozdrawiam.

JoeMix - 16 Lis 2010, 16:08

Nigdy w życiu już do tej formy nawet już nie zadzwonię,,,
jadrian - 16 Lis 2010, 17:36

Jako OC które jest obowiązkowe...to wiadomo...wybieramy gdzie najtaniej. Natomiast AC....to już inna sprawa... i wiadomo lepiej mieć w sprawdzonej firmie.
szynszyl - 16 Lis 2010, 19:05

a firion mówił, ze gdzie indziej jest lepiej...
Freeman - 16 Lis 2010, 20:02

No nie wiem czy takie dobre są te wielkie firmy. W sumie to zawsze będą kombinowały jak nie wypłacić kasy.
JoeMix - 16 Lis 2010, 20:10

jadrian napisał/a:
to wiadomo...wybieramy gdzie najtaniej
Jeszcze gdyby zawarcie ubezpieczenia następowało po podpisaniu polisy a nie po niezobowiązującym telefonie, oraz gdyby na koniec OC można było bez problemów zrezygnować,,, a nie użerać się przez 2 lata,,, Tanio nie zawsze znaczy dobrze,,,
Rebel - 16 Lis 2010, 20:24

jadrian napisał/a:
Jeżeli ktoś szuka taniego OC to polecam Liberty Direct


Chyba jak masz 45 lat na karku i czwórkę dzieci a prawo jazdy 25 lat :hihihi:

Freeman - 16 Lis 2010, 21:30

JoeMix napisał/a:
eszcze gdyby zawarcie ubezpieczenia następowało po podpisaniu polisy a nie po niezobowiązującym telefonie
Czyli co dzwonie do nich pytam o cenę, podaje dane i w tym momencie zawarłem umowę?
jadrian - 16 Lis 2010, 22:33

Cytat:
Chyba jak masz 45 lat na karku i czwórkę dzieci a prawo jazdy 25 lat :hihihi:


Nie koniecznie :P Właśnie przedłużyłem u nich OC. Mam 25 lat, kawaler bezdzietny :) Dostałem zniżkę 10% za rok bezszkodowej jazdy ( pierwszy raz przedłużałem OC :P ) oraz 10% zniżka marketingowa. Pierwsze OC + NNW + Mini Assistance płaciłem u nich i wyniosło mnie 740,38 gr - tylko zniżka marketingowa ( 10%). Teraz przysłali mi wyliczenie na kwotę 679,84 gr. Zadzwoniłem do nich i zapytałem czy można jeszcze coś utargować. I owszem. Do OC+NNW+Mini Assistance dorzucili ubezpieczenie szyb w łącznej kwocie 628.76 gr. Samo OC wyniosło mnie 578,65gr. U agenta który miał podpisane umowy z Allianz,PZU,HDI,TUW, Generali, powiedziano mi że taniej nie znajdę. Im wychodziło samo OC ok 800 zł. :yyy:

Freeman napisał/a:
Czyli co dzwonie do nich pytam o cenę, podaje dane i w tym momencie zawarłem umowę?


Umowa jest zawarta po wpłynięciu środków na ich konto.

JoeMix - 17 Lis 2010, 05:44

Freeman napisał/a:
Czyli co dzwonie do nich pytam o cenę, podaje dane i w tym momencie zawarłem umowę?
Tak, dokładnie tak to sobie wymyślili,,,
jadrian napisał/a:
Umowa jest zawarta po wpłynięciu środków na ich konto.
Może i tak, ale skoro do nich zadzwoniłeś to myślą że im kasę wisisz i nasyłają sądy, komorników, windykatorów - 2 lata się tak użerałem.
jadrian napisał/a:
w polu "kod promocyjny" wpisać ten numer 2010-48035825
Wygląda na referencyjny, ile osób musisz naciągnąć aby dostać zniżkę czy coś? :-P
jadrian - 17 Lis 2010, 09:05

JoeMix napisał/a:
Umowa jest zawarta po wpłynięciu środków na ich konto.
Może i tak, ale skoro do nich zadzwoniłeś to myślą że im kasę wisisz i nasyłają sądy, komorników, windykatorów - 2 lata się tak użerałem.


No bez przesady...dzwoniłem po rożnych ubezpieczycielach żeby mi wyliczyli koszty OC i jak mnie nie satysfakcjonowała cena to po prostu mówiłem "dziękuje, nie jestem zainteresowany" i jakoś nie miałem problemów żeby mnie potem ścigali za coś czego nie zamówiłem.

JoeMix napisał/a:
w polu "kod promocyjny" wpisać ten numer 2010-48035825
Wygląda na referencyjny, ile osób musisz naciągnąć aby dostać zniżkę czy coś?


Tak, jest to kod referencyjny :-P .... zniżki i tak już nie dostane bo polisę przedłużyłem 3 dni temu. Ale jeżeli ktoś ma skorzystać i mieć taniej o te 50 zł które może wydać na co innego ....to dlaczego by się z tym nie podzielić?? :)
Przecież nie namawiam nikogo :)

szynszyl - 17 Lis 2010, 16:48

jadrian napisał/a:
U agenta który miał podpisane umowy z Allianz,PZU,HDI,TUW, Generali
jest to możliwe, bo agent w directy sie nie bawi
Freeman napisał/a:
podaje dane
a to dlatego, że obsługa czyta twoje dane które podałeś a ty potwierdzasz, że są w porzadku - czyli mają nagrane, że klient mowił: tak, tak, tak...
tak działało/działa(?) tele2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group