Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [MK3] Części do reduktora - gdzie kupić ?

mathieu8909 - 18 Wrz 2010, 18:03
Temat postu: [MK3] Części do reduktora - gdzie kupić ?
Chciałbym zrobic regeneracje reduktora BRC Tecno. Mam zamiar kupić zestaw naprawczy, ale na Allegro znalazłem tylko oferte jakiejs firmy "Jacus" z okolic Białegostoku. Wie może ktos gdzie w Poznaniu bądź okolicach jest jakiś sklep gdzie uda mi się to kupić?
drzeniow - 18 Wrz 2010, 18:16

mathieu8909 napisał/a:
ale na Allegro znalazłem tylko oferte jakiejs firmy "Jacus" z okolic Białegostoku.


a o poczcie nie słyszałeś :D ?

mathieu8909 - 19 Wrz 2010, 10:21

drzeniow napisał/a:

a o poczcie nie słyszałeś :D ?


Nie, nie słyszałem wytłumacz mi co to za instytucja jak jesteś taki mądry. I nie wiem po ch** piszesz te swoje bzdury nie związane z tematem.

JoeMix - 19 Wrz 2010, 10:56

No ale allegro generalnie na tym polega, kupujesz i przysyłają ci nie poczta to kurierem,,, jaki masz problem więc?
drzeniow - 19 Wrz 2010, 11:39

mathieu8909 napisał/a:
Nie, nie słyszałem wytłumacz mi co to za instytucja jak jesteś taki mądry. I nie wiem po ch** piszesz te swoje bzdury nie związane z tematem.
_________________

poczta polega na tym ze kupujesz sobie cos z allegro, i oni Ci to przesyłają do Twojego domciu.
Robią tak tysiące osób dziennie a mimo to Ty tego nie potrafisz.
Czasami na allegro oplaca się bardziej kupić niż w stacjonarnym sklepie.
Jesli nie masz allegro w swoim internecie to Ci pożyczę we wiaderku.

mathieu8909 - 19 Wrz 2010, 12:58

Jeszcze raz pytam, czy w Poznaniu bądź okolicach jest jakiś sklep gdzie kupie zestaw naprawczy. Nie będę się kłócił bo nie o to mi chodzi.
PS: drzeniow Na Allegro kupuje, do Fiesty też. Udało mi sie kupic miedzy innymi zestaw naprawczy do gaźnika Webera czego w żadnym sklepie nie mieli. A wiadro to sobie załóż na łeb.

JoeMix - 19 Wrz 2010, 13:16

mathieu8909 napisał/a:
Jeszcze raz pytam, czy w Poznaniu bądź okolicach jest jakiś sklep gdzie kupie zestaw naprawczy.
Poznań to duże miasto więc ,myślę ze jest, PF lub Zumi i trzeba poszukać,,,
bojarek - 19 Wrz 2010, 13:46

mathieu8909,
mathieu8909 napisał/a:
Jeszcze raz pytam, czy w Poznaniu bądź okolicach jest jakiś sklep gdzie kupie zestaw naprawczy
A co to za ton w ogóle, jeśli wolno Paniczyka zapytać? Są gazownicy w Poznaniu i to nie jeden - zadzwoń i zapytaj. Sklepów z instalacjami LPG w Poznaniu nie ma na pewno. I spuść z tonu, młodzieńcze. ;-(
mathieu8909 - 19 Wrz 2010, 14:29

Chciałem tylko podkreślić o co mi chodzi, bo z odpowiedzi nic nie wynika, więc nie mam po co spuszczać z tonu. Widzę, że nic sie nie dowiem więc temat powinien polecieć do zamknięcia. JoeMix, wiem, że znajdę w Poznaniu parę miejsc gdzie dostane zestaw naprawczy ale miałem nadzieję, że ktoś poleci mi jakieś sprawdzone miejsce.
bojarek - 19 Wrz 2010, 15:06

mathieu8909,
mathieu8909 napisał/a:
Chciałem tylko podkreślić o co mi chodzi, bo z odpowiedzi nic nie wynika, więc nie mam po co spuszczać z tonu. Widzę, że nic sie nie dowiem więc temat powinien polecieć do zamknięcia. JoeMix, wiem, że znajdę w Poznaniu parę miejsc gdzie dostane zestaw naprawczy ale miałem nadzieję, że ktoś poleci mi jakieś sprawdzone miejsce.
Chciałem tylko podkreślić, że Google nie gryzą...ale proszę Panu pod nosek:
http://www.mimpo.eu/kontakt.html

mathieu8909 - 19 Wrz 2010, 15:25

bojarek, Wpisać w google i wybrac pozycje pierwszą z góry to też nie sztuka. Widzę, że czytać tez się nie chce. W na samym początku napisałem, że mam BRC Tecno, a ty podajesz mi link do dystrybutora podzespołów firmy ELPIGAZ.
bojarek - 19 Wrz 2010, 16:24

mathieu8909,
mathieu8909 napisał/a:

bojarek, Wpisać w google i wybrac pozycje pierwszą z góry to też nie sztuka. Widzę, że czytać tez się nie chce
Chce się czytać, chce...tylko, że Tobie nawet wpisać w Google się nie chce - ale krytykować i wybrzydzać owszem, bo to najłatwiej. Mama też pod nos podtyka, co synuś zapragnie? Na Allegro masz - oprócz "Jacuś" z Białegostoku - inne oferty z zestawami naprawczymi BRC Tecno; kasy Ci szkoda za przesyłkę?
Teraz masz do wyboru, do koloru:
http://www.google.pl/#hl=...03365257b900778

drzeniow - 19 Wrz 2010, 18:26

z takimi jak mathieu8909, nie powinno sie wogole dyskutować.
Rozpieszczona osoba czeka tylko jak mu sie gotowe pokaze i moze jeszcze kupi i do domu przyniesie.

mathieu8909 - 19 Wrz 2010, 19:55

To z wami nie da się dyskutować, forum służy do tego aby się o coś zapytać i uzyskać pomoc albo udzielić pomocy poprzez sensowną odpowiedź. W tej chwili temat ma 148 wyświetleń, ktoś czyta, nie może pomóc nie pisze. A taki drzeniow klika i zadaje swoje głupie pytania "a o poczcie słyszałes?" Co nie ma nic wspólnego z tematem
drzeniow - 19 Wrz 2010, 20:05

skoro juz znalazles zestaw naprawczy na allegro to po co d*pe zawracasz?
JoeMix - 19 Wrz 2010, 20:57

mathieu8909 napisał/a:
W tej chwili temat ma 148 wyświetleń, ktoś czyta, nie może pomóc nie pisze.
Bo generalnie nie pisze się czegoś co ktoś może sobie sam sprawdzić,,, na . Tymienieckiego 65 w Poznaniu załatwisz sprawę,,,

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group