Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] Zła zbieżność

sznajderro - 7 Sie 2010, 14:35
Temat postu: [MK3] Zła zbieżność
Witam serdecznie forumowiczów. mam pytanko a mianowicie czy jest mozliwosc zeby tak nagle zbierznośc padła? Kilka dni temu jechałem ładną prostą drogą i kiera była prosto przy jeździe na wprost natomiast dziś wyskoczyłem na chwilkę do banku i patrze.... przy jeździe na wprost kierownica tak jakby ucieka w lewą stronę:( jest taka mozliwość? prosze o pomoc bo niewiem co robic... czy zabrac sie za zbierzność czy moze co innegopadło w przekładni itp.... pozdrawiam

Kod:
Proszę pamiętać o tagowaniu tematów.
- trzeci

JoeMix - 7 Sie 2010, 14:47

Wystarczy "mocniejszą" dziurę zaliczyć,,, podjedz do stacji diagnostycznej na sprawdzenie, może się coś skrzywiło, albo się coś wybiło i jest luz,,,
sznajderro - 8 Sie 2010, 09:28

Właśnie problem w tym że w żadną dziurę nie wpadłem (nawet mniejsza) zobacze jeszcze jutro. jesli objaw bedzie taki jak wczoraj to pojade na stacje diagnostyczną. Dzieki za pomoc:)
diablo189 - 8 Sie 2010, 10:20

moze poprostu powietrze ci spuscilo w jednym kole. nieraz tak jest :-)
sznajderro - 9 Sie 2010, 15:57

powietrze jest ok po 1.9 bara na kazdym kole poniewaz z reguły jezdze sam. pracuje jako kierowca zawodowy codziennie do bazy dojezdzam po 30km w jedna strone niema dziur ni nic. powietrze jest ok. podjade jutro lub pojutrze na stacje diagnostyczną. pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group