Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK4] Uszkodzony przewód

Forik - 22 Lip 2010, 21:54
Temat postu: [MK4] Uszkodzony przewód
Witam.

Posiadam Forda fiestę rocznik 1997 (mk4) motor: 1.8 Diesel 75Km.

Uszkodziłem przewód w miejscu, w którym jest bezpośrednio przykręcony do pompy wspomagania. W związku z powyższym zaczął ubywać w tym miejscu płyn. Nowe przewody są bardzo drogie, doradźcie co mam zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Puff - 22 Lip 2010, 22:21

Podjedź do najbliższego zakładu, w którym mają węże i zapytaj o zamiennik...
I jak masz mk4 z 97 roku, to nie masz turbo, więc masz 60 kucy - to tak na przyszłość.

DziDzia - 23 Lip 2010, 10:26

Mówisz o przewodzie hamulcowym sztywnym/stalowym :?: To grosze kosztuje i na metry sprzedają...



pozdro :!:

jackrzec - 23 Lip 2010, 13:42

DziDzia napisał/a:
Mówisz o przewodzie hamulcowym sztywnym/stalowym :?: To grosze kosztuje i na metry sprzedają...



pozdro :!:


Pisze o przewodach do pompy wspomagania, a nie hamulcowych - to już groszy nie kosztuje...

Forik napisał/a:
Uszkodziłem przewód w miejscu, w którym jest bezpośrednio przykręcony do pompy wspomagania. W związku z powyższym zaczął ubywać w tym miejscu płyn.

diodalodz - 26 Lip 2010, 02:49

Jeśli jest to niewielki kawałek a uszkodziłeś część gumową to musisz go wymontować i zawieźć do firmy która zakuwa węże dla hydrauliki siłowej (koparki ładowarki ciężarówki prasy i maszyny przemysłowe) . Koszty powinny być poniżej 100 zł i radość na kolejne 10 lat .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group