Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK3] Gubi prąd

pamelski - 18 Lip 2010, 16:31
Temat postu: [MK3] Gubi prąd
kolejny problem z moją fiestą, gubi prąd i czy to moze byc wina jakiegos przekaznika od komputera pokładowego ??
matrix-1990 - 18 Lip 2010, 17:44

komputera pokładowego? :hahaha:
Maki - 18 Lip 2010, 18:17

komputera pokładowego? :hahaha: w MK3 :hahaha:
odyniec - 18 Lip 2010, 18:55

Maki elektryk XXI w. się odezwał :hahaha:

Alarm chłopie masz? Jak tak to sprawdź - pierwsza rzecz odpowiedzialna za ubytki prądu po postoju auta na noc itp. Potem sprawdź też sprzęt audio, równie popularna usterka domorosłych specjalistów.

pamelski - 19 Lip 2010, 09:44

1. nie mam alurmu
2. nie mam audio bo kupilem pusta bez niczego



maki widze ze z cwa jestes tak jak ja. to moze mi pomozesz

JoeMix - 19 Lip 2010, 09:54

A jaki masz pobór prądu na postoju? Sprawdź czy alternator nie jest ciepły (tak wiem teraz to trudne)
pamelski - 19 Lip 2010, 19:23

ale wogole z ta fiesta jest cos dziwnego bo kreci kreci jak glopia a nawet nie odpali, nagle katrolki gasna i nic aha i nie mam pradu na kostce pompy paliwa. moze byc ze mam walniety przekaznik na komputer i na pompę??
jackrzec - 20 Lip 2010, 15:51

Cytat:
moze byc ze mam walniety przekaznik na komputer i na pompę??
Na pompe jak najbardziej może być walnięty. Nie wiem jak w Twoim aucie (bo w opisie masz rocznik 90), ale w nowszych były wyłączniki wstrząsowe i może on zadziałał (o ile jest). Włącznik jest na boku koło nóg kierowcy. Jest tam otwór z zaślepką na wysokości 15 - 20 cm nad podłogą po lewej stronie nóg. I jak wsadzisz tam palec, to powinieneś wymacać ten włącznik - chyba że go nie ma. Zainteresuj się najpierw nim i przekaźnikiem od pompy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group