Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK3] Licznik - działa na luzie

dmrelo - 9 Cze 2010, 19:17
Temat postu: [MK3] Licznik - działa na luzie
Witam dzisiaj po dłuzszej przerwie (fiesta stała 2 dni bo urwał sie przegub) :D odpaliłem fienie przegazowałem a tu mi licznik skacze na luzie do gory i kilometry nabija . Jaka moze byc przyczyna takiego zachowania auta ? z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
dday - 9 Cze 2010, 19:26

chyba proste :fox: przegób masz urwany to kręci się w miejscu i auto "jedzie" nabija km :fox:
uruchomiłeś silnik na biegu :?: :-P

dmrelo - 9 Cze 2010, 20:30

nie na biegu na luzie( patrz wyzej) przgub sie urwał ale dojechałem na nim do domu po włozeniu do połoski ciekawe czy jak wszystko poskrecam to beda dalej takie usterki bo samochod jakos dziwnie sie dławił przy dodaniu gazu jakby gasł dopiero pozniej była rura :) heheh
MARIUSZ.B - 9 Cze 2010, 20:33

Coś dziwna sprawa ;/
JoeMix - 10 Cze 2010, 07:11

Jak przegub rozwalony to co się dziwisz,,, obraca się w miejscu,,, jak przód podniesiesz to koła też się kręcą choćby był luz
MARIUSZ.B - 10 Cze 2010, 08:41

JoeMix napisał/a:
Jak przegub rozwalony to co się dziwisz,,, obraca się w miejscu,,, jak przód podniesiesz to koła też się kręcą choćby był luz

No tak racja, wystarczy koło podnieść do góry i odpalić silnik, ta sama sytuacja :)

Fordzik88 - 10 Cze 2010, 17:00

Jak dla mnie to jakaś scena z horroru, licznik nabija kilometry a tu autko stoi w miejscu... :)
MARIUSZ.B - 10 Cze 2010, 20:47

Fordzik88 napisał/a:
Jak dla mnie to jakaś scena z horroru, licznik nabija kilometry a tu autko stoi w miejscu... :)

Podnieś przednie koło do góry na lewarku i odpal silnik, gdyby to nie zdało egzaminu to wrzuć jedynkę na chwilę i puść sprzęgło. Efekt murowany.
Nie zapomnij o ręcznym :-)

dmrelo - 11 Cze 2010, 01:19

od dzieki za rady jutro sie zabieram za koncowki to napisze co i jak :) pozdro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group