Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [MK6] Kwiaty po bokach w stylu nowej skody fabia monnari

lipciapciap - 25 Sty 2010, 23:39
Temat postu: [MK6] Kwiaty po bokach w stylu nowej skody fabia monnari
Witam serdecznie;)
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczką czarnej fiesty, ale żeby nie było tak monitonnie chciała bym nakleić na boki naklejki w stylu nowej skody fabia monnari (surfinie). Jednak jest problem w tym, ze nie mam pojęcia czy można zakupić gdzieś takie naklejki i chciała bym znać wasze zdanie na ten temat :)




JoeMix - 25 Sty 2010, 23:45

http://www.fiestaklubpols...p=454307#454307
LOY - 26 Sty 2010, 11:22

kazda agencja reklamowa czy poligrafia zrobi Tobie projekt ..wytnie i nakleji na auto .
Proponuje tez udac sie do skody i zapytac czy mozna kupic same naklejki ..moze sama sobie dopasujesz do auta

pP - 26 Sty 2010, 11:46

a ja proponuje zajrzeć tutaj: http://sticar.pl/

profi firma

lipciapciap - 27 Sty 2010, 00:59

LOY napisał/a:
kazda agencja reklamowa czy poligrafia zrobi Tobie projekt ..wytnie i nakleji na auto .
Proponuje tez udac sie do skody i zapytac czy mozna kupic same naklejki ..moze sama sobie dopasujesz do auta


wygooglowałam, że skoda za takie naklejki życzy sobie około 1000zł... a jeszcze mnie nie pokopało- aby tyle płacić:) problem w tym,że nie wiem skąd wziąć taki szablon :/
chyba udam się do agencji rekloamowej :) ale to po wypłacie:)
ale jak wam się podoba taki pomysł na "babski samochód"? :)

DziDzia - 27 Sty 2010, 09:14

lipciapciap napisał/a:
jak wam się podoba taki pomysł na "babski samochód"? :)

Kfiatkuf na fieście jeszcze nie widziałem... A może i widziałem.. Ale na pewno nie takie..
Jeżeli masz ochotę na takie coś - rób. Ja jestem za :)



pozdro :!:

LOY - 27 Sty 2010, 15:03

grafiki na samochodzie który indywidalizują jego cherakter to swietna sprawa ..dobierz tylko cos w dbrym guscie i pasujacej kolorystyce ..ciekawe motywy znajdziesz na płytkach i tapetach w angielskim stylu . Znajdziesz wzorek ..agencja tobie to obrobi w corelu i bedziesz miała niepowtarzalna grafike
pP - 27 Sty 2010, 16:53

a moze tutaj się odezwij:
wiem, że lubią niestandardowe akcje :)
http://www.naklejkiscienne.pl/pl/dla-pan/

ElGrey - 27 Sty 2010, 17:11

Pomysl ma babski wozek jest super i zgadzam sie ze powinno byc wiecej takich autek,
niestety jesli chcesz miec zrobione na dobrych materialach to trzeba sporo zaplacic :sad: bo nie sadze za sama sie bedziesz bawic w wyklejanie :twisted:

lipciapciap - 27 Sty 2010, 18:05

cieszę się, że podoba wam się mój pomysł :)
Myślę konkretnie o tym wzorze, chyba sama się pobawie w wycięcie go w tego samochodu i powiększenie :) potem poszukam kogoś, kto mi to zrobi za jakieś rozsądne pieniążki :)



a jeżeli chodzi o naklejanie, to planuje zrobić to sama:) mam w domu na ścianach naklejki i nie miałam z tym większego problemu - chociaż pewnie samochód to inna bajka:)

aaa.. bym zapomniała, moja fiesta jest czarna, a kwiaty prawdopodobnie białe.

Parzych - 27 Sty 2010, 18:52

lipciapciap napisał/a:
a kwiaty prawdopodobnie białe.
Pasuje jak najbardziej, mogą również być jasno szare lub srebrne...
JoeMix - 27 Sty 2010, 19:46

lipciapciap, Chcesz mieć fajną robotę i dużo satysfakcji - w zakładzie poligraficznym czy podobnym miejscu gdzie mają kupuje się foie w arkuszu i wycina nożyczkami :P od cholery roboty, dużo cierpliwości i dokładności trzeba ale efekty mogą być bardzo ładne,,,
lipciapciap - 27 Sty 2010, 21:53

o nie wiedziałam, że można kupić taką folię! i widzę, że mam problem rozwiązany :) tylko jeszcze szablon takich wymiarów mi potrzebny i jestem w domu :)
a takie naklejki najlepiej chyba przyklejać jak się cieplej zrobi?

ElGrey - 27 Sty 2010, 21:59

buda Mk6 nie ma skaplikowanych krzywizn wiec moze zwykle folie reklamowe sie nadadza ;-| powodzenia :twisted:
no i oczywiscie potrzebujesz ciepelko dobrego swiatla i napewno nie na swierzym powietrzu, bo pylki pod folia to totalna kicha ;-(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group