Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK4] Ford courier 1.8d 96r BRAK MOCY

Gadget1979 - 5 Sty 2010, 23:12
Temat postu: [MK4] Ford courier 1.8d 96r BRAK MOCY
:) Witam i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forda.Prosilbym o pomoc w rozwiazaniu problemu.Mam Forda couriera 1.8d z 96 z pompa Bosch i nawet go lubie choc jezdze nim od niedawna.To od jakiegos czasu nie ma mocy tzn.czasami ma a czasami ja traci szczegolnie z obciazeniem.Myslalem ze to kiepskie paliwo i zmienilem na verwe z orlenu ale nic to nie pomoglo.W lato wymienilem koncowki wtryskow i bylo lepiej ale teraz problem powrocil.
Swiece sa dobre i nawet niezle pali.Ostatnio odpalil przy -12.Mam tez nowy akumulator.Bylem u kilku mechanikow i mowili o pompie choc sami do konjca nie wiedzieli na 100%.Ludze sie ze to nie poma bo to kosztowna sprawa z regeneracja.Wiec licze na pomoc od ludzi z tego forum.
2.sprawa to skad wziac ksiazke uzytkownika do tego samoch?kupilem niestety bez.Moze ktos ma w pdf.lub chcialby odsprzedac?odstapic itp..Bylbym zainteresowany.
3.pytanie to jaka jest predkosc max.dla tego samoch?Osobiscie nie jezdze zbyt szybko ale z ciekawosci chcialbym wiedziec i jak oceniacie ten samoch.i silnik?
czekam na odpowiedzi na forum lub email:jarekz2008@yahoo.co.uk lub gg4847892
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

kamil wolski - 5 Sty 2010, 23:47

Gadget1979 napisał/a:
Swiece sa dobre i nawet niezle pali.Ostatnio odpalil przy -12.Mam tez nowy akumulator.


To nie ma znaczenia zupełnie jeśli chodzi o moc ;) .

Dobrze rozumiem że jadąc czasami auto przyśpiesza dobrze a czasami niechętnie? Bo wierzę że nie wydajesz opinii porównując jazdy "na pusto" z jazdą z obciążeniem przy aucie z silnikiem 60KM?

Dymi z rury?

Seb0l - 6 Sty 2010, 07:09

Jak mocno dymi w tej "chwili słabości" to zapewne zawieszający się EGR. Wyczyścić lub zaślepić.
MARIUSZ.B - 6 Sty 2010, 08:59

Może się przyda ten temat http://www.fiestaklubpols...ghlight=#444975
Miły - 6 Sty 2010, 15:29

w sowim dieslu mam czasem też tak... EGR odłączony... czasem czuje że auto idzie jak głupie... a czasem jest takie przymulone... ale to niewielka różnica ale odczuwalna...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group