Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK3] Regulacja reflektorów

szczepan751 - 21 Lis 2009, 15:09
Temat postu: [MK3] Regulacja reflektorów
Witam

Poszukuję informacji na temat mocowania przednich lamp(regulacja ręczna nie elektryczna) w MK3 jakimi śrubami do nadwozia itp Świecą mi za wysoko a regulacja juz wykręcona na maksa, wie ktoś czy te plastikowe elementy można dostać osobno?

Kod:
Proszę pamiętać o tagowaniu tematów.
- trzeci

bidżej - 21 Lis 2009, 17:57

do nadwozia u góry zamocowane są 1 wkrętem z łbem pod klucz 10. plastiki w których siedzą wkręty pasują np. z malucha. od dołu lampy są właściwie tylko oparte o blachę pasa przedniego.
JoeMix - 21 Lis 2009, 17:59

Czyli jak świeci za wysoko a regulacja się skończyła, podginany blachę do wnętrza pojazdu :P
szczepan751 - 22 Lis 2009, 08:32

Tak lampy są oparte o blachę poprzez zatrzaski plastikowe a jeden z nich mam pęknięty i jakoś tak niestabilnie się lampa trzyma a wkręty mam z łbem do śrubokręta krzyżowego, widać że tak fabrycznie nie było.Śruba trzyma tą blaszkę w połowie jej długości czy w skrajnym położeniu?Czyli reflektor zsunięty na max w dół.Co ciekawe w jednym warsztacie nie wiedzieli jak to ustawić i się poddali a w drugim będącym jednocześnie stacją kontroli o zgrozo bez oglądania auta baaa bez wychodzenia z budynku szefuniu powiedział że mam sobie kupić nowe reflektory :)
JoeMix - 22 Lis 2009, 08:45

Masz zepsute mocowanie i dziwi cię że nie możesz ustawić?! ;-|
szczepan751 - 22 Lis 2009, 09:24

Na jednej lampie owszem jest pęknięty zatrzask co nie ma większego znaczenia poza lekkim luzem na drugiej wszystko jest całe a obu nie można normalnie ustawić, po to pytam o szczegóły żeby to uporządkować.Nic mnie już nie dziwi :)
bidżej - 22 Lis 2009, 11:21

masz zwichrowane osadzenie lamp w pasie przednim. rozwiązanie podał Ci JoeMix.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group