Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] alarm

arecki - 16 Lip 2009, 09:02
Temat postu: [MK4] alarm
Witam,


parę razy miałem juz taka sytuację, że po powrocie z myjni gdy zaparkowałem auto po jakimś czasie alarm się samoczynnie włączał ;-( ale to wyjątki były... Dzisiaj całą noc padał deszcz i chyba z pięć razy wychodziłem wyłączyć alarm...lipa jest bo nawet jak z kluczyka zamknę to się uzbraja :9: . Rozumiem że wilgoć coś tu miesza...tylko gdzie? O co kaman :?:


końca nie widać...
pozdr

MARIUSZ.B - 16 Lip 2009, 09:47

Sprawdził bym włączniki w słupkach czy się woda do nich nie dostała.
hubi_2006 - 16 Lip 2009, 11:26

ciekawe gdzie masz centralke od alarmu bo może przecieka Ci ścianą grodziową lub uszczelką przedniej szyby :fox: Może warto ją odnaleźć i przemieścić gdzie indziej.
arecki - 16 Lip 2009, 14:51

MARIUSZ.B napisał/a:
Sprawdził bym włączniki w słupkach czy się woda do nich nie dostała.


już to wcześniej sprawdzałem, włączniki są suche

hubi_2006 napisał/a:
iekawe gdzie masz centralke od alarmu bo może przecieka Ci ścianą grodziową lub uszczelką przedniej szyby :fox: Może warto ją odnaleźć i przemieścić gdzie indziej.


centralka tez jest sucha jest w takim miejscu, że woda do niej nie dotrze...dzisiaj się pobawiłem w detektywa i poszukałem jej :V:

inne sugestie?

Parzych - 16 Lip 2009, 14:59

arecki napisał/a:
inne sugestie?
Kup MK6 :hahaha:
arecki - 16 Lip 2009, 15:02

Parzych napisał/a:
Kup MK6 :hahaha:


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: poczekaj jak Tobie się zacznie sypać :1xf: hehe

Puff - 16 Lip 2009, 16:06

arecki - nie masz może zamontowanego czujnika pod maską? :)
wojtek_kato - 16 Lip 2009, 16:18

a może jakaś mucha uwięziona wewnątrz samochodu??
arecki - 16 Lip 2009, 17:00

Pufcio napisał/a:
arecki - nie masz może zamontowanego czujnika pod maską? :)


mam, ale on nigdy nie działał...

Puff - 16 Lip 2009, 20:57

arecki napisał/a:
mam, ale on nigdy nie działał...

W sensie był podpięty, ale nie działał, czy był odpięty i dlatego nie działał?
Wiem, że jedna z przyczyn wycia samochodu w zasadzie w przypadkowych momentach to właśnie taki czujnik, bo o niego trzeba dbać (smarować przede wszystkim)

Może być (ale głowy sobie uciąć nie dam), że szwankują zestyki w krańcówce drzwi, ale to już było tutaj proponowane - a jeśli szwankują czasami, a nie są typowo zero-jedynkowo zepsute, to łatwo tego nie wyczaisz...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group