Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK3] Linka ręcznego (komplet)

essien - 7 Lip 2009, 13:25
Temat postu: [MK3] Linka ręcznego (komplet)
Blokuje mi się linka ręcznego. Chce wymienić całość. jak to jest? są 3 linki, długa i 2 krótsze do kół, tak? Może mi ktoś to jakoś wyjaśnić :P
Marek - 7 Lip 2009, 13:48

Są dwie linki, jedna króciutka i jedna długa spinająca oba hamulce z krótka linka, która idzie do dźwigni ham ręcznego :P
essien - 7 Lip 2009, 16:45

dzięki, a ile taki zestaw moze kosztowac? na allegro widzialem jakies zestawy od 60 do 150zl, skad ta roznica w cenie?
MARIUSZ.B - 7 Lip 2009, 21:42

Marek napisał/a:
Są dwie linki, jedna króciutka i jedna długa spinająca oba hamulce z krótka linka, która idzie do dźwigni ham ręcznego

W jakim aucie, bo chyba nie w fieście ;/

M@peT - 8 Lip 2009, 13:57

MARIUSZ.B napisał/a:
Marek napisał/a:
Są dwie linki, jedna króciutka i jedna długa spinająca oba hamulce z krótka linka, która idzie do dźwigni ham ręcznego

W jakim aucie, bo chyba nie w fieście ;/


oczywiscie ze w fiescie ja szukalem po sklepach i ceny od 110-150 zl

essien - 8 Lip 2009, 14:47

no i już znowu nie wiem co i jak :/ najprościej byłoby samemu zobaczyć ale aktualnie nie mam jak.
MARIUSZ.B - 8 Lip 2009, 15:24

Tam jest jedna linka http://www.allegro.pl/ite...ta_ka_puma.html
http://www.allegro.pl/ite...9_95_od_ss.html
Tylko występowały różne długości.

Marek - 8 Lip 2009, 15:54

A ja powiem, że są dwie... Jedna taka jak MARIUSZ.B wkleił i jedna króciutka, łącząca długą linkę z dźwignia hamulca ręcznego. Więc nie wiem po co osoby nie znające tematu się wypowiadają...
przemek - 8 Lip 2009, 22:12

Marek napisał/a:
A ja powiem, że są dwie... Jedna taka jak MARIUSZ.B wkleił i jedna króciutka, łącząca długą linkę z dźwignia hamulca ręcznego. Więc nie wiem po co osoby nie znające tematu się wypowiadają...

Po co mącisz ludziom w głowach,to o czym piszesz to część składowa dzwigni hamulca ręcznego,cięgno a nie linka hamulca ręcznego. Widziałeś żeby to sie kiedyś popsuło???? Bo ja od 15 lat pracy jako mechanik NIE.

Marek - 8 Lip 2009, 23:35

Cytat:
Po co mącisz ludziom w głowach,to o czym piszesz to część składowa dzwigni hamulca ręcznego,cięgno a nie linka hamulca ręcznego. Widziałeś żeby to sie kiedyś popsuło????


Owszem, widziałem, u mnie się zerwała, coś jeszcze ? I nie mące tylko pisze jak jest, są dwie linki i tego nie zmienisz. A to że ta krótka czy jak wolisz cięgno, rzadko ulega uszkodzeniu to inna kwestia. I nie spinaj się tymi 15 latami pracy jako mechanik bo nie wszystko musiałeś widzieć przez ten czas, panie mechaniczku.

essien - 8 Lip 2009, 23:38

dobra bez kłotni i offtopowania ;-) dzięki wszystkim za porady :)
MARIUSZ.B - 9 Lip 2009, 00:11

Kto chce dwie linki niech kupuje, proszę:
Lewa
Prawa
Uwaga nie pasuje do modelu xr2 :cojest:

DziDzia - 10 Lip 2009, 14:39

MARIUSZ.B napisał/a:
Kto chce dwie linki niech kupuje, proszę:

Chyba się skuszę :fox:
MK1 to nie MK3 ....



pozdro :!:

kkk88gca - 31 Mar 2010, 20:53

Linka jest jedna krótka która się raczej nie zerwie i jej się nie wymienia a druga jest długa i idzie do dwóch kół. Ja dzisiaj kupiłem taką linkę za 79zł, jest kompletna z pancerzami. Ważne jest aby podać rocznik auta bo jest sporo rodzajów. Jutro wejdę pod furę, zamontuję i będzie grała gitarka :jupi:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group