Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - [MK2] Swap z 1.1 na 1.6 - 1,8

Minekk - 7 Kwi 2009, 20:28
Temat postu: [MK2] Swap z 1.1 na 1.6 - 1,8
Witam Zdecydowałem sie na kupno nowego serca (jednak) do mojej Fiesciny (mk2 rok 1987) szukałem dużo na temat swampow lecz to są indywidualne projekty innych ludzi i każdy w sumie jest inny moje główne pytania to czy mocowania silnika są takie same ? ewentualnie jakie silniki pasowały by bez większych przeróbek interesują mnie cvh albo dohc w przyszłości także uturbienie tego silnika Dziękuje za odpowiedzi.
JoeMix - 7 Kwi 2009, 20:34

:hahaha: Jaja se robisz, prawda? Bez większych przeróbek będzie pasować tylko OHV czyli 1,1 oraz 1,3 ewentualnie stary kent 1,6, każdy inny silnik to rzeźba mocna i nic nie będzie pasować. Chociaż masz mk2, i tam jest troszkę więcej miejsca niż w mk1, ale jak sam zauważyłeś, inne projekty, innych ludzi,,, każdy jest inny, bo każdy przerabia według własnego pomysłu - wniosek, nie ma uniwersalnego rozwiązania bo nic nie pasuje.
Minekk - 7 Kwi 2009, 20:41

źle to ująłem Większych miałem na myśli cięcia całej budy :P na czym polegają takie przeróbki mocowania ? swampa nie robiłem nigdy jedynie wyjmowałem i wsadzałem ten sam
Laskosz - 7 Kwi 2009, 21:38

Minekk napisał/a:
źle to ująłem Większych miałem na myśli cięcia całej budy :P na czym polegają takie przeróbki mocowania ? swampa nie robiłem nigdy jedynie wyjmowałem i wsadzałem ten sam

jak masz zaplecze kase głowe i *uj to kombinuj :) zerknij na inne tematy i popatrz jak inni to robili...

a jak nie to zapraszam do mnie... zrobie Ci swapa na cvh albo ziutka albo nawet rs

Minekk - 7 Kwi 2009, 22:09

No właśnie nigdzie nie ma fotek jak wyglądają łapy i miejsca mocowania :) chce jakiś 1,6 albo 1,8 zrobić mu remoncik i przygotować pod turbo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group