Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - (MK3) 1.8D

MBghost - 17 Lut 2009, 20:30
Temat postu: (MK3) 1.8D
1. NICK: MBghost
3. MODEL: Ford Fiesta MK3
4. WERSJA: nie wiem
5. ROCZNIK: MK3 93/94r.
6. SILNIK: 1.8D
7. OPIS AUTA- auto kupile miesiac temu. Powszedni wlasciciel byl mechanikiem ,wiec wszystkie usterki byly robione solidnie i w czas. Fiesta przyjechala z niemiec w 2005r. , jestem 2 wlascicielem w kraju. Spalanie podczas mrozow, robiac 2x dziennie dystans 15km wynosi 6l/100km (trasa).
8. PLANOWANE ZMIANY- chce przciemnic szyby i lampy, zamatowac jakis sprzet audio i wymienic pasek od alternatora bo piszczy:P:P
9. FOTKI AUTA




jak ktos ma jakies propozycje co moge jeszcze zobic aby byla ladniejsza to prosze pisac w komentarzach. Pozdrawiam

drjanusz - 17 Lut 2009, 20:36

Fajne autko,a alu super.Ja bym przyciemnił szybki z tyłu-sam tak mam w podobnym kolorze i przyciemniłem-fajny wygląd i latem praktyczne :ok:
DemptD - 17 Lut 2009, 20:40

ogolnie spoko :) mozesz wymienic lusterka na te z MK3.5 ;) a usuniecie rowka z maski jest niewybaczane ;) przeciez to znak rozpoznawczy :D ogolnie to witamy w gronie :)
bro198 - 17 Lut 2009, 20:53

ładna jeszcxze jakas gleba by sie przydała :-P
Fordon - 17 Lut 2009, 21:19

Zawias OK dac tylko sprezyny Eibach-a, bo jak dasz jakis szit to bedziesz tylko narzekac na wybijajace sie tulejki zawiasu oraz jest duza mozliwosc uszkodzenia miski oraz alternatora.
Pasek mozna naciagnac, nie musisz od razu wymieniac go, a ze piszczy to jest wlasnie takowy objaw poluzowanego paska.
Polecam temat o turbieniu dieselka :)
Felga bardzo sympatyczna.

MBghost - 17 Lut 2009, 21:28

Pasek jest chyba naciagniety. Mechanik mowil zeby wymienic bo jest juz popekany.
FZX - 17 Lut 2009, 22:18

Felga :yes: gładka klapa :ok: jeszcze tylko glaeba i przyciemka ogólnie jest OK
arecki - 17 Lut 2009, 22:26

felga przyjemna dla oka :ok: jak już wcześniej było gleba by sie przydała :devil:
ogólnie miłe wrażenie :ok:

LOY - 18 Lut 2009, 12:32

ogólnie miło ..do tragedii zalicze hak :fox: i smutna, krótka fiutkę podzderzakowa (czytaj koncówke ) ..tak jak przedmówcy pisali springi jakies min 30 /30 i moze bardziej zdecydowane lampy tylne .
A teraz z urzędu ..foty obciach ...temat przechodzi awansem . :fox: ..pod warunkiem ze lada chwila zobacze 4 nowe zdjęcia ..które nie będą szydzic z mojego poczucia estetyki . :fox:
Ma byc całe auto ,bez przycinan i z zamknietymi drzwiami !!!!!
to jest dział prezentacyjny i auto ma byc godziwie nam zaprezentowane

rafal__lodz - 18 Lut 2009, 15:15

Jak poprzednicy: zglebić, co do lamp to np. te z dymionymi kierunkami, i jak wspomniał LOY, coś zrobić z końcówką wydechu. Może mały drobiazg ale jak już masz gładką klapę to może napis fiesta też powinien iść out?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group