Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK3] Fiesta XR2i

Kamil6021 - 18 Sty 2009, 22:59
Temat postu: [MK3] Fiesta XR2i
1. NICK: Kamil6021
2. IMIĘ: Kamil
3. MODEL: Ford Fiesta
4. WERSJA: XR2i
5. ROCZNIK: MK3 92 r.
6. SILNIK: 1.6i / 104 KM
7. OPIS AUTA: fiesta forumowiczom dobrze znana z tematu Fiesta XR2i 100% Fabryka by LOY także nie będę się nie potrzebnie rozpisywał :) samochód kupiłem od Łukasza , ktróry kupił auto od Loya i je dopieścił

8. DOKONANE ZMIANY
a. mechaniczne: niebieskie sprężyny EIBACH pod fieste XR2i sprowadzane z niemiec
b. audio: ALPINE CDE-9870R, głośniki PIONEER wstawione w miejsca oryginalnych głośników

















Na dniach postaram się dodać więcej fotek wnętrza.

Żółwik Tuptuś - 19 Sty 2009, 00:48

Witaj .

Sporą odpowiedzialność wziąłeś na swoje barki kupując auto z taką przeszłością .
Jednakże wiem ile radości jest w stanie dać stockowa ikserka w dobrym stanie .

Radości z jazdy :)

wujek - 19 Sty 2009, 01:12

Loyowi pewnie niejeden włos na plecach dęba stanął po obejrzeniu zdjęć Fiesty na tym "mostku". :P Żółw ma rację, teraz każdy Twój krok będzie kontrolowany, zatem... miłego użytkowania! :)
Tommy - 19 Sty 2009, 09:05

Oby Ci wiernie służyła. Dobrze, że mała nadal jest w klubie :)
LOY - 20 Sty 2009, 17:04

..witaj ... :-)
eh łezka się w oku zakrecic potrafi ...kupa wspomnien wiąże sie z projektem fabryką ..dobrych wspomnien :) ..pozwolę sobie tutaj pojechac troche OT-em i wspomniec przy okazji ze to auto było ostatnia przygodą z fkp starego i znaczacego klubowicza Piotrka RKRmana ... :|
Z tago co Łukasz uprzejmie mi doniósł :-P podobno jestes mądrym kolesiem i fabryka bedzie miała u ciebie nie gorzej niz u łukasza ..a trzeba przyznac ze łukasz był zadkim przykładem ołnera u którego auto po roku wygladało nie gorzej niez w dniu zakupu.

no i zeby za słodko nie było ..KUŹWA !!!! te dywaniki to orginały forda z 90 tych które RKR wynalazł gdzies na ebayu ..a wy je tarzacie błotem w zimie !!!!! GUmowe sobie kupic !! a orginały wymyc i schowac :fox:
oj policzymy sie na zlocie policzymy :-)

dbaj o nią -to dobre auto było :) niech doczeka żółtych tablic ...to juz tylko 6 lat a stan i jej orginalnosc napewno Xr-ce pomoga

Kamil6021 - 20 Sty 2009, 20:12

dzięki za słowa otuchy :-) XR-ke staram się traktować nie gorzej niż Łukasz, a dywaniki czeka ręczne pranie :ups:
Żółwik Tuptuś - 20 Sty 2009, 23:16

nie słuchaj LOY-a - to Kustosz Muzeum o stalowym spojrzeniu miażdżącym każdego kto kto nie idzie drogą eksponatu .

Moja rada , jeżeli nie chcesz trafić na jego czarną listę ( czego nie radzę ) a jednocześnie chcesz cieszyć się autem :

Zacznij startować Nią w sportowych imprezach , ale starannie je selekcjonując .
Doceń to do czego została stworzona , ale bez niszczenia jej .

Parę otarć i rys , nawet LOY wybaczy.

Jednym zdaniem : Jak ją zabijesz na Wiejskim Tuningiem to LOY Cie znajdzie , a jak ją zabijesz na upalaniu pod Tesco to ja Cię znajdę ;)

sowa - 21 Sty 2009, 08:53

....to się nazywa kupić auto z wadami ukrytymi :rotfl:


dbaj o nią i to wystarczy... nie słuchaj wszystkiego co piernik LOY pisze, a zwłaszcza jak Ci groźi :-) Po prostu rób tak by nie straciła na wartości (w skali mierzonej i znanej tylko chorym na xr <8> )

Daras84 - 21 Sty 2009, 10:19

w skrocie, rob tak aby nie trafila do Mafiosa na plac:P
Tommy - 21 Sty 2009, 12:22

Cytat:
w skrocie, rob tak aby nie trafila do Mafiosa na plac:P


Taa.. już ty byś mu dał pierwszemu ją dopaść :hahaha:

Kolin - 21 Sty 2009, 12:37

Takim rodzynkiem sie nie powinno w zimę jeździć, ładnie umyć, nawoskować i do ciepłego garażu pod kocyk i niech czeka na piękne słoneczne dni :ok:
Daras84 - 21 Sty 2009, 13:56

Kolin napisał/a:
Takim rodzynkiem sie nie powinno w zimę jeździć, ładnie umyć, nawoskować i do ciepłego garażu pod kocyk i niech czeka na piękne słoneczne dni :ok:


kutwa juz nie przesadzajcie az tak :kaput:

Kamil6021 - 21 Sty 2009, 14:11

też jestem za zimowaniem takich perełek, ale niestety jest mi niezbędna a jazda XR-ką w zimę też sprawia sporo frajdy :V: (oczywiście bez ręcznego ;/ )
mikolaj_r - 21 Sty 2009, 16:59

A ja uważam że powinna być używana w tym do czego została stworzona, czyli jezdzić i dawać frajde. Co nie wyklucza mycia, woskowania, sprzatania i dbania o jak najlepszą kondycję, co użytkownikowi Xr2 tez powinno dawac frajdę. Poza tym, im więcej jezdzisz tym wiecej roboty :D I o to chodzi :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group