Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK3] my mk3

Macko - 16 Paź 2008, 15:53
Temat postu: [MK3] my mk3
Jako ze jestem nowy to i ja postanowilem sie podzielic wizja moich 4 kolek:

1. NICK: Macko
2. IMIĘ: Maciek
3. MODEL:
4. WERSJA: mk3 1.3 efi
5. ROCZNIK: MK3, 94r.
6. SILNIK: 1.3 efi
7. OPIS AUTA: jest ok


8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: drobne poprawki na lakierze, w srodku podswietlenie zegarka na niebiesko
b. mechaniczne: zmiana ost tlumika na przelotowy(srodkowy tłumik wyjety z EVO 7 i wstawiony jako ostatni)
c. audio: 2x magnat car fit t-15+seryjne glosniki ford , polka: 2x magnat 3xl napedane BLAUPUNKT Calgary mp35
d. inne:

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: usuniecie znaczka(przod i tyl),podswietlenie zegarow na niebiesko
b. mechaniczne: remont silnika( dzwoniace zawory), obnizenie, wieksze ALU kolka;), dalsze modyfikacje ukladu wydechowego( pelny przelot)
c. audio: zmiana seryjnych glosnikow z przodu na wieksze+ wzmachol
d. inne









Kamcio32 - 16 Paź 2008, 16:09

W 94R nie bylo pelnego wtrysku w 1.3...
dopiero w mk4 sie pojawil.
Wiec albo masz monowtrysk albo silnik zmieniany ;)
a jak nie wiesz wstaw fote.
Ogolne miła fiestka lecz 1.3 to mało rozwojowy silnik i polecam zmiane na przynajmniej 1.4 wtedy mozna juz modzić i moc konkretniejsza,a co najwazniejsze nie je w takich ilosciach oleju.

Pozdro

Macko - 16 Paź 2008, 16:13

bedzie foto, a co do oleju puki co odziwo nie zauwazam znacznych ubytkow oleju, co mnie cieszy. licze na jakies podpowiedzi co zmienic etc... bo widze ze specow jest duzo na forum.
LOY - 16 Paź 2008, 16:49

to cos na klapie to .."nieco " żle dobrany lakier czy tjuning :fox:
Macko - 16 Paź 2008, 19:52

ani jedno ani drugie... z braku funduszy prysnolem zaprawki na klapie jakims lakierem zeby przed zima zabezpieczyc, na wiosne planuje wszystko w kolor jednolicie zrobic, niestety fundusze na remont itp sa znacznym ograniczeniem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group