Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK4] abs

Glodzio - 21 Wrz 2008, 13:05
Temat postu: [MK4] abs
Witam
Znow biszkopt ma do Was ciekawe pytanie. Teraz chodzi o ABS. A konkretnie, da się go jakoś teraz "dorobić"? Z jakimi to może wiązać kosztami?

ravenpoz - 3 Gru 2013, 19:54

hej,
dałeś radę dołożyć ABS? jaki koszt tej imprezy i co potrzeba?

inno - 3 Gru 2013, 20:07

Cytat:

hej,
dałeś radę dołożyć ABS? jaki koszt tej imprezy i co potrzeba?


ale temat odkopałeś, gość od 2 lat się nie logował na forum to teraz napewno odpowie na Twoje pytanie :hahaha:

Bezimienny - 3 Gru 2013, 20:11

Powiem tak, odkop jak cholera.

A co do ABS to ogromne koszta, dużo roboty:
z części to pewnie: inne przeguby (prawdopodobnie pod ABS są z na stałe zamontowanym pierścieniem ktorego nie da sie domontować do wersji bez abs), możliwe że i zwrotnice przód, oraz bębny tył, kilometry (przesadzam ale i tak trzeba dużo) kabli, czyjniki abs na każde koło, komputer ABS, pompa ABS to tylko te oczywiste a pewno i sporo pierdół podrodze jak i możliwe że jakieś inne potrzebne.

Z roboty: montaż instalacji, komputera (nie wiem co na to seryjny komp), odłączenie pompy ABS, wymiana przegubów, możliwe że i zwrotnic, możliwe że wymiana bębnów tył (jeśli pod ABS gdzie jest pierścień są inne a chyba są) to te podstawowe.

Jednym słowem bezsens i kompletny przerost formy nad treścią i lepiej kupić naprawde auto z ABS, no chyba że masz dużo kasy, chęci, umiejętności (jeśli masz bardzo dużo kasy to umiejętności zbędne) i bardzo, bardzo, ale to bardzo dużo samozaparcia.

ravenpoz - 3 Gru 2013, 20:19

co do odkopu to wiem, ale nie patrzyłem kiedy się pacjent logował.
dzięki za info, o coś takiego mi właśnie chodziło. czyli dupa ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group