Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK3] Moja fiesta by MARIUSZ.B

MARIUSZ.B - 22 Sie 2008, 01:23
Temat postu: [MK3] Moja fiesta by MARIUSZ.B
1. NICK: MARIUSZ.B
2. IMIĘ: Mariusz
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: CLX
5. ROCZNIK: MK3, 91r.
6. SILNIK: 1.4 EFI
7. OPIS AUTA: Jak pewnie większość wie auto nabyłem od naszego kolegi klubowicza. Jest to już moja 2 fiesta.Wrażenia z jazdy pierwszy raz: fajnie przyśpiesza, cicho (w porównaniu do wcześniejszej 1.3) w końcu nie słychać klekle... :-) , twarde zawieszenie za twarde ;-| W środku ładna, zadbana, rzadki kolor tapicerki i deski rozdzielczej mianowicie wszystko wchodzi w odcień niebieski, fotele tzw. uszatki niestety nie przypadły mi do gustu i zostały zmienione na zwykłe. Zegary z MK4 (niestety bez obrotka) podświetlane oczywiście na niebiesko. Samochód jest w moich rękach od 9 miesięcy przez ten czas zdążyłem go już doskonale poznać, przyzwyczaiłem się do niskiego i twardego zawieszenia. Auto spisuje się bardzo dobrze nie sprawia problemów w mieście pali około 9l na 100km na trasie potrafi zejść nawet do 5.5l (za kierownicą żona :yes: ). Silnik sprawuje się bardzo dobrze nie spala wcale oleju, świetnie rozpędza auto jak na tą pojemność. Dodam, że był to kiedyś wtrysk jednopunktowy poprzedni właściciel zmienił go na wielopunktowy z fiesty xr2i.

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: ciemne szyby, lusterka mk3.5, białe kierunkowskazy z przodu, z tyłu lampy z ciemnym kierunkiem, lotka na tylnej klapie, alu felgi borbet z oponami 185/60/13, na codzień 155/70/13 (mniejsze spalanko :) )
b. mechaniczne: wszystko co się dało zostało zastosowane z xr2i tylko głowica 1.4 EFI
c. audio: coś tam gra
d. inne: centralny zamek, alarm, elektryczne otwieranie bagażnika, zegary z mk4 z obrotomierzem

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: brak
b. mechaniczne: brak
c. audio: brak
d. inne pozbycie się wszelkich śladów korozji

10. FOTKI AUTA
Tak wyglądała jak ją kupiłem, już na zimówkach i z ciemnymi szybami:


Silnik zaraz po zakupie:


Silnik obecnie:


Obecnie:







LOY - 22 Sie 2008, 01:54

ehhh natłuklismy kilometrów ta fiesta :-P
to jak taka fajna ze nie zamieniłbys na zadna inną :fox:
:-)

2smart - 22 Sie 2008, 09:38

LOY napisał/a:
ehhh natłuklismy kilometrów ta fiesta :-P


Fakt taki WaWa Team'owy imprezo-bus :D .. całą Polskę nim zjechaliśmy !!

Mechaniki tez sie na nim uczyliśmy .. ;p - ehh kupa wspomnień :d

A najlepsze z tego samochodu to spalanie .. nawet podczas pewnej prędkiej wycieczki .. :2xf:

Moja spaliła 12 - Mariusza spaliła 6,8 Gdzie tu sprawiedliwość ?? :p

MARIUSZ.B - 24 Paź 2008, 21:52

Dziś fiesta została sprzedana, ciekawe czy nowy właściciel pojawi się w klubie ?
Kolin - 25 Paź 2008, 10:42

MARIUSZ.B napisał/a:
Dziś fiesta została sprzedana, ciekawe czy nowy właściciel pojawi się w klubie ?


Kupił ją chociaż jakiś normalny człowiek ? :)

MARIUSZ.B - 25 Paź 2008, 10:56

Obiecał, że zapisze się do klubu. Przyzwoity gość :)
Łukasz R. - 29 Paź 2008, 15:41

Jestem jak i obiecałem :] naprawde swietny samochodzik jezdzi mi sie bardzo fajnie :) szczerze to chyba lepiej nie mogłem trafic :) musze ją jescze troche poznac jako że to mój pierwszy samochód ale mysle ze długo mi to nie zajmie jak do tej pory jest super :) pzdr
2smart - 29 Paź 2008, 18:44

Łukasz R. napisał/a:
Jestem jak i obiecałem :] naprawde swietny samochodzik jezdzi mi sie bardzo fajnie :) szczerze to chyba lepiej nie mogłem trafic :) musze ją jescze troche poznac jako że to mój pierwszy samochód ale mysle ze długo mi to nie zajmie jak do tej pory jest super :) pzdr


Gratuluje zakupu !! Na bank bedziesz zadowolony !! Autko na bank zaskoczy ciebie zarówno osiągami jak i spalaniem (w obydwu przypadkach pozytywnie). W imieniu nowego moda WAWA Teamu zapraszam do przyłaczenia sie do frakcji oraz do uczeszczania na spoty !!

Jak coś służymy pomoca przy aucie !!

Pozdr

Parzych - 29 Paź 2008, 18:55

2smart napisał/a:
W imieniu nowego moda WAWA Teamu zapraszam do przyłaczenia sie do frakcji oraz do uczeszczania na spoty !!
Przyłączam się do zaproszenia i witamy na Forum FKP :V:
PS.
Łukasz R., mieszkasz bardzo blisko mnie...

LOY - 30 Paź 2008, 01:16

taaa witamy ..i cieszymy sie ..o jak my sie cieszymy ..a jak zabierzesz swoje zimowe koła z bagaznika mojej hanki to bedziemy sie jeszcze berdziej cieszyc :-)
Parzych - 30 Paź 2008, 01:44

:hahaha: mało się nie popłakałem ze śmiechu :ok:
Radkalkin - 3 Lis 2008, 22:36

i ja witam na forum [na żywca już się poznaliśmy], mam nadzieję, że tak jak Smerfetka o Ciebie tak Ty zadbasz o nią! ;/
Łukasz R. - 6 Lis 2008, 22:51

pewnie że dbam :) samochód śmiga aż sie jezdzic chce :) pzdr
MARIUSZ.B - 7 Lis 2008, 09:14

Dla wyjaśnienia dodam, że niektórzy tą fiestę nazywali Smerfetką :-)
Kolin - 7 Lis 2008, 09:20

MARIUSZ.B napisał/a:
Smerfetką :-)



Czemu ?:D

MARIUSZ.B - 7 Lis 2008, 09:28

Z powodu koloru, nawet deskę ma niebieską :yes:
Kolin - 7 Lis 2008, 10:32

MARIUSZ.B napisał/a:
Z powodu koloru, nawet deskę ma niebieską :yes:


I wszystko jasne :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group