Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - JAK ZDJĄĆ TAPICERKĘ (OBUDOWĘ) DRZWI w Mk4???

sowa250 - 5 Maj 2008, 19:20
Temat postu: JAK ZDJĄĆ TAPICERKĘ (OBUDOWĘ) DRZWI w Mk4???
Nie wiem jak zdjąć obudowę drzwi w Fieście Mk4... chcę założyć nowe głośniki ale nie wiem jak się tam dostać ;p PROSZĘ O POMOC!! :)
Marcin - 5 Maj 2008, 19:36

hmmm... nie długo zaczną padać pytania jak wsiąść do samochodu :-)

nie pamiętam ile śrubek, ale na pewno 3, może 4 do odkręcenia, każda za zaślepką, oprócz tej w rączce. Później trzeba przełamać siłe zatrzasków i masz tapicerke ściągniętą.

kaczoro - 5 Maj 2008, 19:36

Odkręcasz śrubkę przy kieszeni bocznej, przy rączce od zamykania drzwi oraz przy klamce (wszystkie śrubki są pod kapselkami maskującymi). Przed zdjęciem obudowy klamki nie zapomnij rozłączyć kabelka od wysokotonowca. Potem demontujesz osłonę przy regualcji lusterka (śrubka też tam jest pod kapselkiem). O ile pamiętam to nie ma już więcej śrub... Pozostaje Ci tylko oderwać boczek od drzwi...trzyma się na zatrzaskach. Polecam robić to bez nadmiernej siły bo łatwo coś urwać :-P
Pozdrawiam.

sowa250 - 5 Maj 2008, 20:18

ooOO dzięki za pomoc, rzeczywiscie są kapselki ;p ja jestem troche ciemny w takich sprawach ;p no to teraz bedzie gitarka :) dzięki za pomoc :)
sulos - 5 Maj 2008, 21:20

zapomnieliscie o jednej, mega waznej sprawie wajcha od szyb :)
musisz odgiac ja delikatnie i w srodku zobaczysz powyginany drucik ten drucik musisz odgiac i wyjac :) przy zakladaniu sprawa jest o tyle prostsza, ze nie muszisz tym drucikiem bawic sie w szparce (i bez zbereznych komentarzy prosz) tylko zakladasz na wajche i wciskasz na miejsce. proste.

Marcin - 5 Maj 2008, 21:28

sulos napisał/a:
zapomnieliscie o jednej, mega waznej sprawie wajcha od szyb :)

no wiesz.... niektórzy mają tylko przycisk :-)

sulos - 5 Maj 2008, 21:41

Marcin napisał/a:
sulos napisał/a:
zapomnieliscie o jednej, mega waznej sprawie wajcha od szyb :)

no wiesz.... niektórzy mają tylko przycisk :-)


burżuazja! i co? wspomaganie moze tez maja?

Marcin - 5 Maj 2008, 21:43

baaaa i co tylko zechcesz, cud miod i orzeszki :2xf:

zaraz nas Molu pogoni :-P

molu - 5 Maj 2008, 22:48

:mod: ;))
spoko-macie fory :ok:
pozdro

pawelo06 - 7 Maj 2008, 20:19

zdejmuj od spodu postaraj sie sciagnac z zartrzasków jedne sa w góre a drugie w dół jeśli pociagniesz za mocno to wyrwiesz krzyklejone zamocowania w tapicerce i jusz nigdy nie będzie dobrze przylegac, montując spowrotem pamietaj aby wcisnąć w uszczelke tą od okna kant tapicerki najlepiej juz po założeniu płaskim śrubokrętem po kawałku delikatnie aby nie pociąć kantu, a jak będziesz zakładać na te żółte zapinki to je powyjmuj i zapnij do tapicerki to pomaga potem w zatrzasnięciu (nie złam głowek najlepije dwoma małymi śrubokrętami podważaj z czuciem................. :ok: powodzenia
sulos - 7 Maj 2008, 20:25

pawelo06, hm i pol dnia stracone na zdjecie :P
naprawde wystarczy jednym, zdecydowanym ruchem wyciagnac i nie ma prawa nic sie zlamac.

pawelo06 - 7 Maj 2008, 20:29

nie pół dnia bez przesady, szkoda zatrzasków jak pójdą potem dokupować trzeba :-P
ale każdy ma jakiś sposób

sulos - 7 Maj 2008, 20:43

rozbieralem drzwi w ten sposob niezliczona ilosc razy i nic nie poszlo :)
a raz oddalem samochod do majstra to mial wszystko, co tylko mozna powyginane i polamane :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group