Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Zlecę wykonanie

Żółwik Tuptuś - 26 Wrz 2007, 20:17
Temat postu: Zlecę wykonanie
przepraszam że tutaj a nie w Sprzedam , ale sprawa nietypowa :)

Chciałbym zlecickomuś wykonanie mnożnika obrotów do obrotomierza .
Mój pokazuje dokłądnie połówę obrotów które ma silnik . Sprawa wygląda tak że pare osób mi obiecywało taki wynalazek ale na obietnicach sięskończyło , ja nie mam czasu na to ( doszła fiesta elemka ) , a urządzenie jest potrzebne w dalszych modach Interceptora .

wymagam od urządzenia tylko jednej rzeczy - ma być w dokładne .

Oczywiście za całość zapłacę , a producent zyska mojądozgonną wdzieczność i wpis do księgi zasłużonych w produkcji jedynej w polsce i jednej z 7 na świecie fieście MK1RST .

Arkadius - 26 Wrz 2007, 21:00

a nie wystarczy czasami samego rezystorka wymienić?? (nie wiem od czego tam masz zegary i jak działają ) jeżeli nie...

to na www.elektroda.pl na pewno ktoś Ci pomoże

diodalodz - 26 Wrz 2007, 22:53

no daj ogłoszenie do gazety ogólno polskiej . Przerażasz mnie . przecież ci mowiłem ze jak coś to ci to zrobie a ty potem się nie odzywałeś to myślałem ze sobie dałeś rade .
Lokmen - 27 Wrz 2007, 07:35

no to ja sie podepne pod żółwia co by sie nie rozdrabniać - ja potrzebuje dokładnie na odwrót - podzielnik obrotów przez 2 do malucha (jakby ktoś nie wiedział silnik ma tam 2 cylindry) wymagam i oferuje dokładnie to samo co skorupa

p.s zadna zabawa z rezystorkami mnie nie interesuje

diodalodz - 27 Wrz 2007, 09:15

system z rezystorkiem jest bardzo dokładny tylko trzeba wiedzieć jak podać sygnał wzorcowy przy strojeniu . A pozatym obrotomierze analogowe z reguły są mało dokładne .
Żółwik Tuptuś - 27 Wrz 2007, 20:52

CO do dokłądności analoga który mam - too jak będzie działał poprawnie to będzie wystarczajaca do dalszych modów .

Co do samej produkcji urządzenia to odbywa sie to za każdym razem dokłądnie takj jak teraz w tym temacie . Czyli ktoś kto wie jak to zrobic mói mi że to banał i 5 minut roboty i że mi zrobi na zaraz , a ja nadal nie mam tego mnożnika , więc proszę srutututu za uszami .

diodalodz - 28 Wrz 2007, 00:20

zółw do chu...a pana przywiozłeś mi ten obrotek ?? to czego szczekasz . Mnożnika się nie zakłada nigdy bo powoduje kosmiczne przekłamania i bezwładności pomiaru . trzeba podmienić układ RC w układzie sterowania siłownikiem i tyle .
Żółwik Tuptuś - 28 Wrz 2007, 01:47

masz taki obrotek jeden w aucie , a drugi w domu ( bo masz rozłożonadeskeod mk1 XR2 )
diodalodz - 28 Wrz 2007, 13:17

nie mam
napewno nie bede wyciągać z auta swojego obrotka dla ciebie . Wybacz . A co do drugiego licznika to się zdecydować nie mogłeś i poszedł do żyda .

Żółwik Tuptuś - 28 Wrz 2007, 13:30

czyli sprawa ma sie tak jak zwykle . srutututu za uszami o tym jakie to łatwe i że wogóle a jak dochodzi do konkretów to nici :(

Mod zamknij temat bo nic jużtutaj nie wyniknie poza czczągadaniną

diodalodz - 28 Wrz 2007, 17:56

dziękuje że mogłem ci przerobić obrotek . Zastanów się o czym ty piszesz bo mam wrażenie ze za dużo zioła palisz . Pomyśl ze to ty czegoś potrzebujesz a nie ja . Wiec chyba jest oczywiste ze ty masz wyjąć obrotek i go do mnie przywieźć .
szynszyl - 29 Wrz 2007, 07:33

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Mod zamknij temat
spoko...


a może weź dupe rusz i do Diody podjedź..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group