Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - Stozek!Jak?

duhasz - 15 Sie 2007, 16:25
Temat postu: Stozek!Jak?
Mam problem z zamontowaniem stozka w do puszki zamontowany jest jakis czujnik i nie mam pojecia co z nim zrobic. Mam fieste xr2i. Moze ktos mi wytłumaczyc jak to zrobic? Pozdrwiam
LOY - 15 Sie 2007, 16:59

nie zauwazyłem żadnego czujnika u siebie ;-| ...poco ci stozek ? wykrec czujnik i niech sobie wisi ..poco stozek ? i ostatnie pytanie po jaka cholerę ci stozek w starej Xr-ce ? :fox:
duhasz - 15 Sie 2007, 17:09

stozek chce zamontowac z ciekawosci jest czujnik jakis zamontowany do gornej obudowy filtra jak go odpinam i odpale fiescine to zaraz gasnie! Ogladałem sportowe filtry zwykłe nie stozki firmy k&n to sa strasznie drogie!Pozdrawiam moge wysłać zdhecia dla ułatwienia! :)
squadak - 16 Sie 2007, 10:30

pewnie chodzi o bocznik potwietrza zamontowany na obudowie filtra powietrza - byly takie wersje, w gre wchodzi jedynie przerobka na inny bocznik (byly jeszcze wersje zamontowane na przegordzie czolowej - polaczone rurka z puszka filtra i z kolektorem oraz wersje najpopularniejsze z bocznikiem zamontowanym na kolektorze ssacym)
genov - 16 Sie 2007, 10:54

hmmmm skoro zadajesz takie pytanie to....... KUP Pan se nowy wklad do filtra!!! bedzie lepiej zobaczysz;)
pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group