Forum FiestaKlubPolska -

Zachodniopomorski Team - No i druga "fela" już na chodzie :)

jackrzec - 11 Lip 2007, 07:56
Temat postu: No i druga "fela" już na chodzie :)
Teraz na spoty będe się tułał drugą fiestką


beliaal1 - 11 Lip 2007, 09:34

nic tylko pogratulowac zaciecia i zobaczyc na spociku nowke sztuke
jackrzec - 11 Lip 2007, 23:36

beliaal1 napisał/a:
zobaczyc na spociku nowke sztuke
Na zewnątrz to wymaga jeszcze walki szczególnie przedni dolny pas i tylne nadkole po stronie kierowcy - ogólnie blachy wymagają poprawy, ale dlatego że nie była bita i lakier ma jeszcze oryginalny i nikt przy niej nic nie robił. Chwilowo mnie spłukały koszty remontu silnika i rejestracji, ale w niedługim czasie zacznę walkę z blachą.
trzeci - 12 Lip 2007, 11:23

Jacek, masz dwie MK3 to może parę wieczorów w garażu i zrób jedną ale MK6 ? ;-)
Pozdro ...

jackrzec - 12 Lip 2007, 13:38

trzeci napisał/a:
Jacek, masz dwie MK3 to może parę wieczorów w garażu i zrób jedną ale MK6 ? ;-)
Pozdro ...
He he he ... dobre. Wole mk3, pomimo że mk6 jest nowsze, ale jest za bardzo "plastikowa"
beliaal1 - 12 Lip 2007, 15:50

ze tak powiem stare auta maja dusze wole ładna utrzymana mk3 niz mk6...
a co do autka nie bita jak to mozliwe nie ma takich ;) a blacharke robisz sam czy masz jakiegos zaufanego blacharza ??

jackrzec - 12 Lip 2007, 22:57

beliaal1 napisał/a:
a co do autka nie bita jak to mozliwe nie ma takich ;) a blacharke robisz sam czy masz jakiegos zaufanego blacharza ??
Możliwe, bo niekupiłem jej od handlarza, tylko sam pojechałem do niemiec i szukałem. Co prawda miałem zamiar kupić w komisie, ale trafiłem przypadkiem na gościa który miał fiestę i ją chciał oddać do komisu. Skończyło się tak, że mu ją wziąłem z podwórka, wg briefu i tego co gadał okazało się że jest pierwszym właścicielem :) Chciał 750 euro, ale pokazałem mu wyciek na uszczelniaczu wału, to od razu zniżył do 700. No i przyjechałem nią do domu. Mam dobrego znajomego blacharza, który od wielu lat robi auta, więc będe robił u niego, bo ja boje się malować samemu, chociaż zdarzyło mi się u niego robić i trochę malowałem, ale tylko jakieś małe elementy.
jaco11 - 15 Lip 2007, 21:36

jackrzec napisał/a:
Teraz na spoty będe się tułał drugą fiestką
no to kiedy spocik :)

A fiesta czekałem czekałem Ładna ładna :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group