Forum FiestaKlubPolska -

Ubezpieczenia i rejestracja aut - Ankieta Ubezpieczenia

Marek Włodarski - 23 Cze 2007, 13:59
Temat postu: Ankieta Ubezpieczenia
Znam temat z doświadczenia i powiem tak - taniej raczej nie znajdziecie

tutaj jest mój link do mojej strony wejdź a sam sie przekonasz

Zwyżka za wiek - niema jeśli współwłaściciel ma skończone 25lat
Nie stracisz więcej zniżek (w razie wypadku) niż z jednego auta jeśli masz kilka na siebie zarejestrowane
10% zniżki za bezszkodową kontynuacje
Jeśli masz już jakieś ubezpieczenia u nas możesz dostać nawet 20% zniżki dodatkowo wejdź i sprawdź jak to zrobić.

www.wlodarski.ubezpieczenia.prv.pl readmore

W końcu nie musisz wychodzić z domu dzięki możliwości wykupienia polisy przez internet

Z wyrazami szacunku Marek Włodarski

Bit1 - 23 Cze 2007, 14:15

No fajnie ale ja nigdzie nei widzę żadnych cen,
napisz przykładowo ile by mnie kosztowało fiesta 1,3 1992 zniżki 60% od ojca (współwłaściciel) ja mam 1,5 roku prawko żadnych wypadków i mam 21 lat.

zoharek - 23 Cze 2007, 14:30

A ja poproszę wycenę dla OC+AC Fiesta Mk4 1997 w 2 wariantach: 1.3 i 1.7 (przy wymianie silnika na silnik z Pumy).
Współwłaściciel ponad 25 lat, zniżki w PZU 60% na OC i 40% na AC, prawo jazdy mam od 5-6 lat jakoś, bezszkodowo. Wartość auta dla AC najniższa możliwa wg katalogu. Wariant wycena, bez wkładu własnego, ubezpieczenie od kradzieży bez wkładu własnego. Odpowiedź proszę na PW/gg/email.
Pozdrawiam.

dday - 23 Cze 2007, 14:30

dobra - a czemu ma służyć ta ankieta :?:
czy to tylko Twoja reklama :fox:

trzeci - 23 Cze 2007, 14:44

No napewno mamy do czynienia z reklamą i to w takiej formie, że zanim się pojawiła powinna zostać skonsultowana co najmniej z modem Hyde-Parku.
Ale poczekajmy jakie będzie zainteresowanie ze strony Klubowiczów i użytkowników Forum.
Rzecz dotyczy dość istotnej dla wielu z nas kwestii, czyli wysokości ubezpieczenia.
Dlatego potraktujmy to wyrozumiale bo może ktoś skorzysta z powyższej oferty.
Pozdro ...

mefisto.diabel - 23 Cze 2007, 15:11

JEst to reklama.
Ale ja napisze o Tow. Ubez Allianz. Teraz jestem ubezpieczony w Hestii. Poprzedni samochod mialem w Allianzie. Plusy - ciekawe stawki. Minusy - POTWORNE zlewanie klienta. Przez ostatnie poltora roku wymienilem 4 razy auto (na Fordzie poprzestaje na najblizsze kilka lat - no chyba ze jakis bogacz bedzie chcial odkupic). I tyle nerwow co ja stracilem na dogadanie sie z ludzmi z Allianz to rzadko. banghead Blekitna linia TP SA to szczyt marzen w porownaniu z kompetencja pracownikow Allianz.
Ale jak ktos chce ciekawe stawki i nie bedzie dzwonil do agentow....

odyniec - 24 Cze 2007, 17:08

hmmm taniej? czemu nie.

poprosze o kalkulacje dla:
Ford Fiesta '95 1119cm^3 benz, właściciel ma 60% zniżki w PZU. 402zl/rok obecnie. w PZU ubezpieczony.

oraz
Citroen BX '91 1752cm^3 turbodiesel, zarejetrowany na 2 osoby:
1. wiek ok 50, prawko od '77 zadnych zniżek, kierowca zawodowy.
2. wiek 21, prawko od ponad 3 lat zadnych zwyżek.
1100zl/rok w HDI.

powiedz, ile u Ciebie zapłace? ;/

marcus_87 - 24 Cze 2007, 17:26

to napisz ile taniej bede mial za fieste 1.3 1994 znizki maksymalne oprocz rolniczych bo chyba takie sa tez. teraz place 361zl/rok oc+nw

wiekszosc wie ze hdi i ptu sa najtansze

madek - 24 Cze 2007, 19:19

odyniec, ja za to samo tylko rocznik 92 place 260 zł w Allianz, tyle ze bez NW.
goku - 24 Cze 2007, 19:59

:ok:
W takim razie i ja prosze o wycene.

Fiestolot 92r 1,1 silnik jestem jedynym właścicielem wiek ponad 25 lat prawko posiadam od 8 lat, bezszkodowa jazda. Obecnie za OC płace 180 PLN rocznie bez NW. ( bo to śiema to NW )

Mam 75% zniżek :)

Jak coś taniej wyjdzie daj znać. :D

Marcinus - 24 Cze 2007, 20:30

Fiesta 92 25 lat zniżka 60 % Allianz 239 zł bez NW
marcus_87 - 24 Cze 2007, 20:33

no nie wiem czy taka sciema to NW, zrobisz kolizje ktos zostanie inwalida a ty mu bedziesz do konca zycia rente placic. tak samo ty jak skrecisz kostke to mozesz powiedziec ze przy wysiadaniu z samochodu lub rozladunku bagazu i dostaniesz o wiele wieksze odszkodaowanie niz z jakiegos tam zwyklego ubezpieczenia
goku - 24 Cze 2007, 20:58

marcus_87 napisał/a:
no nie wiem czy taka sciema to NW,


Mam takie zdanie bo raz jechałem ojca samochodem i miałem mały wypadek ( nie z mojej wieny ) długo by tu opowiadać że facet 3,2 promila nadmierna szybkość, ale nie o ro chodzi.

Ojciec miał NW w znanej i dyżej firmie i z tego NW dostałem cał h....j. Teraz mam inne ubezpieczenie ( dobrowolne ) płace 32 PLN za miesiąc a za pierdoły dostaje kasę o wiele większą niż to zasrane NW. Tak więc nikt mnie nie przekona do NW.

marcus_87 - 24 Cze 2007, 21:02

doswiadczen z tym nie mam na szczescie ale zapobiegawczo sie placi. Ty masz inne ubezpieczenie ale tu chodzi o ludzi ktorym ty mozesz wyrzadzic krzywde
SpiderMAN - 25 Cze 2007, 08:45

Ja jestem w Allianzie... ;) mam zniżki dzięki teściowi, bo nie miałem jeszcze swojego auta, tzn miałem, ale zarejestrowane było na ojca... Za 3 latka się przerejestruję na siebie.
Allianz w Krakowie dla 1100 cm3 jest tańszy niż SamoObrona... ;)

Mam mini pakiecik... OC + NNW

odyniec - 25 Cze 2007, 10:30

SpiderMAN, a najwazniejsze? tzn ile placisz?
SpiderMAN - 25 Cze 2007, 12:32

odyniec napisał/a:
SpiderMAN, a najwazniejsze? tzn ile placisz?
267zl OC 50zl NNW
adamuus - 25 Cze 2007, 13:21
Temat postu: Re: Ankieta Ubezpieczenia
Marek Włodarski napisał/a:
Znam temat z doświadczenia i powiem tak - taniej raczej nie znajdziecie

tutaj jest mój link do mojej strony wejdź a sam sie przekonasz

Zwyżka za wiek - niema jeśli współwłaściciel ma skończone 25lat
Nie stracisz więcej zniżek (w razie wypadku) niż z jednego auta jeśli masz kilka na siebie zarejestrowane
10% zniżki za bezszkodową kontynuacje
Jeśli masz już jakieś ubezpieczenia u nas możesz dostać nawet 20% zniżki dodatkowo wejdź i sprawdź jak to zrobić.

www.wlodarski.ubezpieczenia.prv.pl readmore

W końcu nie musisz wychodzić z domu dzięki możliwości wykupienia polisy przez internet

Z wyrazami szacunku Marek Włodarski


Panie Marku jesli mam wejsc na stronke Allianz Polska i tam se obliczyc skladke to ja Panu serdecznie dziekuje. Pomine fakt, ze jesli chodzi o procedury w przypadku ubiegania sie odszkodowania to Allianz jest to totalne nieporozumienie (tak jak napisal kolega wczesniej totalny brak kompetencji i olewanie ludzi). Wasze stawki nie sa wcale konkurencyjne baa nawet sa drozsze (w moim regionie) nawet z PZU w ktorym jestem ubezpieczony. Wy proponujecie 470 (skladka w 2 ratach) natomiast w PZU mam 401.

PS. Jednak wole isc se osobiscie ubezpieczyc autko :twisted:

zoharek - 25 Cze 2007, 15:24

Polecam mBank, moje OC + AC w PZU 1440zł przy komplecie zniżek na OC i 40% zniżek na AC. Za to samo przez mBank w Benefia 750zł :)
madek - 25 Cze 2007, 15:58

mBank gwarantuje nawet zwrot roznicy jak gdzies jest taniej i im sie to udowodni. I to działa.
Marek Włodarski - 26 Cze 2007, 18:56

Może byc taniej wejdźcie sobie na moją stronke ze względu na regulamin nie moge przedstawic ofert na forum .

www.wlodarski.ubezpieczenia.prv.pl

ja reprezentuje Allianz

zoharek - 26 Cze 2007, 20:43

Ale na PW możesz
jackrzec - 26 Cze 2007, 20:52

Jakieś dziwne stawki. Po wpisaniu wszystkiego wcyhodzi mi razem z NW 450 zł, a teraz mam w Compensie to samo za 340 zł - jednorazowa płatność zniżki 60% z tyt. bezszkodowej jazdy
Kefaspp - 27 Cze 2007, 10:46

post usunięty tak jakby
ZawiŁy - 30 Paź 2007, 13:56

Ja mam w TUWie i płacę ok 850 zł za OC i NNW w pakiecie przy wzwyżce 10% za wiek i zniżce 30% za bezszkodowość.
Danio - 31 Paź 2007, 14:19

przeszedłem do Alianzu z PZU ...efekt jest taki że mam 130 zł w kieszeni i OC za 460 zł za rok :)
Garfield - 2 Sty 2008, 18:49

A ja jestem ubezpieczony w Compensa VIG i żadna inna firma nie jeste w stanie podejść pod stawki jakie mam :)
FiFa - 2 Sty 2008, 18:58

A moze ktos cos wiecej napisac o mBanku....?? Ma tam ktos ubezpieczone auto ?? o co tam wogole kaman ?? <???>
Garfield - 3 Sty 2008, 12:51

w Mbanku jest tak że Bre bank uruchomił swoja własną firme ubezpieczeniową i ona oferuje teraz ubezpieczeniowe proukty dla klientów mbanku. dodatkowo Bre jest tez agencją ubezpieczeniowa i oferuja ubezpieczenia innych firm jak Bensfii, Allianz, Hestii.
wiec masz wybór miedzy tymi znanymi i BRE Ubezpieczenia TU.
ogłaszaja sie ze maja najtaniej! tylko ze musisz miec kontow mbanku.

szynszyl - 5 Sty 2008, 14:49

Szanowni Państwo!
Muszę bronić Allianz z dwóch względów:
a) pracuje dla nich
b) kodeks etyczny pracowników Allianz jest stosowany przez każdego agenta

Nie możemy tak do końca narzekać na firmę, ponieważ klient jeśli zostanie "zlany" to FIRMA jest zła. i wystarczy telefon do najbliższego biura oddziału.
Jeśli są osoby niekompetentne, to na pewno się takie trafią jak w każdej innej firmie i wiadomo, ze mozna się zrazić.

Co do wyceny... Marek Włodarski, napisał, że pewnych rzeczy nie zrobi i faktycznie nie zrobi. Ale wierzcie mi - wejdzcie na stronę www.allianz.pl i zlećcie kontakt. zapewniam, że agent przyjedzie i tak policzy, ze będziecie zachwyceni. :-)

sulos - 5 Sty 2008, 15:03

wszystko jest ladnie i pieknie z roznymi wynalazkami ubezpieczeniowymi. placisz malutkie skladki i jestes szczesliwy. do czasu... gdy zdarzy sie stluczka/wypadek i bedziecie chcieli odzyskac z ubezpieczalni pieniadze. pracowalem swego czasu w jednym z salonow forda w likwidacji szkod i cos na ten temat wiem.
i tylko PZU i Allianz sa warte czegokolwiek. chociaz w allianz formalizm jest posuniety do granic absurdu. formularz zgloszenia szkody sklada sie z miliona stron i 5milionow pytan (dobrze, ze nie pytaja o kolor bielizny kierowcy).
kolejna sprawa jest podejscie wielu osob do ubezpieczenia - oc w najtanszej, ac w najlepszej. ludzie. pomyslcie chwile o osobach po drugiej stronie. spowodujesz stluczke, a gosc/kobieta poszkodowany bedzie walczyl z jakims link4 czy innym wynalazkiem rok czasu, zeby dostac jakies pieniadze (a beda to pieniadze zalosne).
a w PZU place 365pln/rok OC :)

zoharek - 5 Sty 2008, 15:20

No widzisz, a mnie PZU wylicza OC na około 700zł, przy 60% zniżek, ot Łódź, w Benefia mam 370zł. No sorry, ale szczerze mówiąc mam gdzieś ile będzie czekał na odszkodowanie jak mu wjadę w tyłek, jakoś nie widzę opcji, żeby mi moje 350zł oddał, które płacę za "przysługę" dla niego, hm?

Niestety Benefia nie daje AC dla aut starszych niż 10 lat (rocznikowo, więc od paru dni papa), więc niestety AC będę musiał pewnie w PZU albo gdzieś indziej :/

sulos - 5 Sty 2008, 15:27

zoharek: a jak on wjedzie Ci w tylek i okaze sie, ze ma ubezpieczenie kiszkowate? nie dosc, ze bedziesz czekal na pieniadze, to dodatkowo zaniza Ci wartosc samochodu, wartosc szkod bla, bla, bla i dostaniesz w gruncie rzeczy wielkie G.
a ac... przyznam szczerze, ze zastanawialem sie nad tym dlugo. chcialem wykupic, ale gdzie bym nie spojrzal to chcieli naprawde tragiczne pieniadze. wiec pozostalem przy standardowym oc+nnw.

szynszyl - 5 Sty 2008, 15:27

zoharek napisał/a:
więc niestety AC będę musiał pewnie w PZU albo gdzieś indziej :/
chyba w liberty była opcja na to..
SpiderMAN - 5 Sty 2008, 15:44

szynszyl napisał/a:
Szanowni Państwo!
Muszę bronić Allianz z dwóch względów:
a) pracuje dla nich
b) kodeks etyczny pracowników Allianz jest stosowany przez każdego agenta

Nie możemy tak do końca narzekać na firmę, ponieważ klient jeśli zostanie "zlany" to FIRMA jest zła. i wystarczy telefon do najbliższego biura oddziału.
Jeśli są osoby niekompetentne, to na pewno się takie trafią jak w każdej innej firmie i wiadomo, ze mozna się zrazić.

Co do wyceny... Marek Włodarski, napisał, że pewnych rzeczy nie zrobi i faktycznie nie zrobi. Ale wierzcie mi - wejdzcie na stronę www.allianz.pl i zlećcie kontakt. zapewniam, że agent przyjedzie i tak policzy, ze będziecie zachwyceni. :-)
Dokladnie... :D Ja place 267zl za rok... 60% znizek. :D

[ Dodano: Sob Sty 05, 2008 15:45 ]
a za 50zl na rok mam NNW...

zefir - 5 Sty 2008, 16:10

zoharek napisał/a:
No widzisz, a mnie PZU wylicza OC na około 700zł, przy 60% zniżek, ot Łódź, w Benefia mam 370zł. No sorry, ale szczerze mówiąc mam gdzieś ile będzie czekał na odszkodowanie jak mu wjadę w tyłek, jakoś nie widzę opcji, żeby mi moje 350zł oddał, które płacę za "przysługę" dla niego, hm?

Niestety Benefia nie daje AC dla aut starszych niż 10 lat (rocznikowo, więc od paru dni papa), więc niestety AC będę musiał pewnie w PZU albo gdzieś indziej :/


OC/AC/NW w lodzi mam za 890zl:D

zoharek - 5 Sty 2008, 16:23

W jakiej firmie?
zefir - 5 Sty 2008, 16:37

PZU
WRonX - 6 Sty 2008, 12:00

Ja sie nie chce czepiac, ale "firma", ktora ma strone na prv.pl to juz dla mnie jest troche niepowazna. Albo stawiamy na reklame i wyrabianie marki rowniez w internecie - w tym przypadku przydalaby sie porzadna domena - albo w ogole to olewamy - w tym przypadku nie posiadamy strony.

To bylo off-topic.

szynszyl - 6 Sty 2008, 12:05

WRonX, nie zadałes sobie trudu... :-P
http://port.allianz.pl/marek.wlodarski/

Garfield - 8 Sty 2008, 10:36

Chyba troche wyolbrzymiacie sprawę.
Po pierwsze OC każdy z nas ma takie samo, warunki OC są regulowane przez MF i zaden zakład ubezpieczeń nie może w nie ingerować! Problemy z OC jest tylko jednej natury - przy szkodzie może byc próba złej wyceny szkody lub auta ale wtedy trzeba walczyć o swoje a tak w gruncie rzeczy po pierwszym piśmie straszacy ze ich sie pozwie do sadu lub RPU odpuszczają.
Po drugie AC jest umową dobrowolną i ZU może OWU sobie dowolnie napisac i nikt do tego nic nie ma! Zawierajac polise AC klient godzi sie na warunki przedstawiane przez ZU, w zasadzie na polskim rynku PZU, Allianz, Hestia, Compensa, Benefia (nie wiem jak sie tio ma do Liberty, CU i AXY - bo nie znam ich warunków) daja pełny pakiet ubezpieczeniowy, ale jak juz ktos zauważył są one droższe od innych, natomiast te inne maja takie zapisu w OWU jak LINK ze wyłaczaja niektóre ryzyka co potem przy szkodzie jest wielkiem zdziwieniem.
Poza tym mamy gospodarke rynkową jeżeli ktoś chce kupić dobry produkt to musi za niego zapłacić określone pieniądze dlatego ww firmy mają zbliżone ceny (nie mówie o odstepstawch 100 zł) jeżeli ktoś oferuje nagle ubezpieczenie za 50% wartości tych cen to znaczy że jest ten produkt nie pełno wartościowy. niestety nie da sie zaoferowac coś za połowy ceny - firmy by upadały.
Szynszyl nie okłamujmy sie firma Allianz ma drogie ubezpieczenia, w gruncie reczy trzy czwarte portfela komunikacyjnego macie napchane pakietami i z tego zyjecie. Agenci nawet mają zakaz zbliżania sie do pakietowych samochodów chodz to robią nagminnie.
Dobrze wiesz ze nie macie co konkurować z Liberty, AXA, CU, Benefią, nawet PZU. Poprostu macie takie taryfy a nie inne. :-)

szynszyl - 8 Sty 2008, 10:42

Garfield napisał/a:
Dobrze wiesz ze nie macie co konkurować z Liberty, AXA, CU, Benefią, nawet PZU. Poprostu macie takie taryfy a nie inne. :-)

po częsci masz racje, ale..
jak napisałem...
sprawdźcie sobie stawkę na spotkaniu z agentem..
ja sprawdzałem OC kilku firm... sorry ale maja podobne ubepzieczenia przez internet.
ja chodziłem wczesniej do takiej firemki i powiem tak. poszedłem do varty (wyłącznośc w biurze na varte) ipoliczyli mi cuda na kiju i tak samo było przez internet.
poszedłem do firemki i ... podnieciłem się ile mi zostało w portfelu...(te same warunki, bo dostałem OWU).

zoharek - 8 Sty 2008, 10:52

No dobra, to z innej beczki. Mam auto w kredycie, pomodzone, ale w kredycie. Muszę wziąć Auto Casco ze względu na bank, ale i bez banku bym wziął. I teraz mam w PZU (wyszło najtaniej) 2 warianty, warsztat i wycena. Warsztat za około 640zł, wycena za około 505zł. Wiem, że warsztat lepszy w przypadku kolizji, napraw, czy nawet szkodzie całkowitej, tylko że przy całkowitej to bank dostanie kasę, a nie ja. I teraz pytanie, co lepiej, bo 140zł piechotą nie chodzi, a z drugiej strony to nie jest tak dużo kasy, żeby potem żałować. Pomóżcie ale tak szczerze...
szynszyl - 8 Sty 2008, 10:56

do kredytu...
szczerze to nie ma sensu sie bawic w wielkie płacenie bo cesje praw do polisy ma bank.
ale.... drugiej strony to trzeba pomyśleć szkoda całkowita kontra naprawa/użytkowanie samochodu..
każdy swój rozum ma ;/

zoharek - 8 Sty 2008, 10:59

No właśnie, bo przy warsztat jak naprawa to na nowych częściach i nie ma amortyzacji wartości. Już sam nie wiem :) Niby nie zamierzam się rozwalić, ale cholera wie :/
szynszyl - 8 Sty 2008, 11:11

wiekszość ludzi kieruje sie zasadą: tanie OC + dooobre/droższe AC . niegłupie... :-P
zoharek - 8 Sty 2008, 11:21

Heh
Garfield - 8 Sty 2008, 16:35

szynszyl napisał/a:
wiekszość ludzi kieruje sie zasadą: tanie OC + dooobre/droższe AC . niegłupie... :-P


naprawdę troche na tym rynku jestem i zaufaj mi ludzie sie kieruja w ubezpieczeniach jedną zasadą jak najtaniej! i druga zasada oczywiście wszystko jest ubezpieczone, tylko przy szkodzie okazuje sie inaczej!

onael - 8 Sty 2008, 16:38

Ja mam fieste 1.1, mieszkam w miescie powyzej 140 tys mieszkancow, nie mam zniżek - a wręcz przeciwnie zwyżkę 10% za wiek i w Compensie wyliczyli mi 764 zł W sumie dość dużo, ale nie mogłem znaleźć nic tańszego. A w ubezpieczenia tylu Link4 czy inne internetowe badziewie to sie nie chce bawic.
Marek Włodarski - 4 Sie 2008, 02:22

Przy OC kolego niema najmniejszego znaczenia gdzie sie ubezpieczysz byle było tanio

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group