Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Poszerzane felgi

Abarth - 21 Cze 2007, 10:02
Temat postu: Poszerzane felgi
Tak sobie ostatnio myslalem zeby poszerzyc felgi. Oplaca sie takie cos robic? Moze ktos juz ma podobne? Takie mam felgi.


Żółwik Tuptuś - 21 Cze 2007, 19:41

kiedys ostro nad tym myślałem i rozpatrywałem dwie opcje czyli poszeżanie samemu ( tzn przy pomocy zaufanych magików ) kub zlecenie firmie która robi coś takiego " profesjonalnie " ( czyli robią to przy pomocy tych samych narzędzi co ja tylko że rekami innych magików ) jednakże po konsultacjach z gumiarzami i odrobinie przymiarek stwierdziłem żę zabawa jest nieco niebezpieczna i lepiej kupić oryginalne stalowe wiadra ( jest parę firm które robiąto profwesjonalnie ale koszt przekracza koszt ładnych alumów )

Jeżęli mimo to Cię nie zniechęciłem to daj znak a rozwiniemy temat :)

xr2fun - 21 Cze 2007, 21:16

Co chcesz rozwijać - operacja nieopłacalna w chwili obecnej. Jest taki wybór felg używanych (alu i stalowe) , że szkoda się bawić.
Abarth - 22 Cze 2007, 09:45

zapytalem sie o takie felgi glownie dlatego ze zauroczyly mnie poszerzane maluchowskie 12" :P no ale skoro mowicie ze taki koszt i marne bezpieczenstwo to ide dalej szukac jakiegos dobrego i ,,normalnego" felunku :)
Intel - 22 Cze 2007, 11:05

A słyszelis cie panowie o odwracaniu felg ? daje podobny efekt , jest bezpieczniejsze i pozwala zachowac taki sam rozmiar opon !
Abarth - 22 Cze 2007, 16:48

A to w ogule sie bezpiecznie dokreca? Bo ostatnio na forum maluchow ktos zarzucil fotki takiego fiacika ktory z tylku mial tak odwrocone seryjne 12" to go wysmiali
Żółwik Tuptuś - 23 Cze 2007, 16:50

Intel napisał/a:
A słyszelis cie panowie o odwracaniu felg ? daje podobny efekt , jest bezpieczniejsze i pozwala zachowac taki sam rozmiar opon !


nie jest bezpieczniejsze bo ingerujesz w konstrukcję felgi

Abarth - 23 Cze 2007, 18:00

kurde widze ze zle napisalem nie bezpieczniejszy tylko bezpieczne :-P jeszcze raz sorka
wiadomo ze bezpieczniejsze nie jest


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group