Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK3] Drgania kierownicy przy 120 km/h

Baraccuda - 22 Kwi 2007, 13:13
Temat postu: [MK3] Drgania kierownicy przy 120 km/h
Witam temat pewnie był wałkowany ze 100 razy ale w opcji szukaj nic nie znalazłem więc pytam, mam problem przy prędkości 120 km/h bardzo drży mi kierownica, co może być objawem, zbieżność czy wyważenie kół może elementy gumowe w wachaczach dodam że przednie koła są pod dziwnym kątem, Dzięki za odp.
stafcio - 22 Kwi 2007, 14:01

może to być wina źle wyważonych albo w ogóle nie wyważonych kół. mogą też być luzy na ukł kierowniczym i zawieszeniu.

radziłbym na początku pojechać do wulkanizatora i żeby sprawdził wyważenie kół.

pozdro.

przemko216 - 22 Kwi 2007, 18:17

po pierwsze sprawdź czy są luzy na drążkach kierowniczych <jedna osoba trzyma drążek druga kręci kierownicą>po drugie tak jak mówił stefcio radziłbym na początku pojechać do wulkanizatora po trzecie zbieżność raczej wykluczaj bo to tylko koło jest pod pewnym kątem i nie ma bicia to zedrzesz oponę ito wszystko ze swojej strony dodam że tuleje na wachaczu dają taki efekt jakbyś miał nie wyważone koła przerabiam to właśnie mam wybitą tuleję i mam bicie na kierownicy do ok30km na godz później jest ok być może moje rady są do ass ale jatak miałem i mam dopóki nie wymienię tulejek a to za tydzień pozdro [/list]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group