Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - zakółecnia 100% z alternatora.......

RKRman - 10 Gru 2006, 15:27
Temat postu: zakółecnia 100% z alternatora.......
HEJ :P

szybkie pytanko do znawców tematu :

bez chodzącego silnika zestaw car-audio chodzi smacznie, po odpaleniu słyszę na 100% pracujący alternator i jego różne obroty z chwilą dodawania gazu.
Zakładam że jakość kabli sygnałowych i głośnikowych i ich podłączenia jest OK, sam wzmak i deck też .
Myślę że jeszcze warto podać masę na wzmacniacz bezpośrednio z akumulatora a nie z nadwozia.
Macie jakieś doświadczenia w podobnych problemach ? Filtry dodatkowe są mi znane ale wiem że poprawna instalacja raczej powinna się bez nich obyć .

POZDRAWIAM :P i czekam na podpowiedzi

PS skrzynka .... wreszcie ją zamontowałem - Intertechnikiem nie jestem rozczarowany , oddycha smacznie zasilany wzmakiem PYLE 200 watt po mostku, podpowiem że czasem brak wytłumienia na niektórych ściankach wewnątrz daje dobre efekty. U mnie ściana z otworem na bas-reeflex i naprzeciwległa do niej są "gołe" :yes:



madek - 10 Gru 2006, 16:01

Najprawdopodobnie szczotki w alternatorze sie koncza, stad zaklocenia. Ale mozesz najpierw pociagnac mase do aku jakims ekranowanym przewodem, i zobaczysz czy pomoze.

btw. Jak przekrecisz kluczyk na zaplon i wlaczysz swiatla, dmuchawe itp. to gra dobrze ?

Fordon - 10 Gru 2006, 21:48

Jesli slychac bzyczenie w glosniku podpietym pod wzmacniacz to jest to przebicie na instalacji elektrycznej... sam z tym walczylem i doszedlem do przewodu wychodzacego z rozrusznika do stacyjki(+) ...wstawilem go w "peszel" i bylo OK... nie wiem jak Honda ma to rozwiazane.. a do tego bezyniak... ;)

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group