Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Problem z oświetleniem wnętrza

gregor3r - 20 Lis 2006, 15:10
Temat postu: Problem z oświetleniem wnętrza
Problem polega na tym, że gdy otwieram drzwi po stronie kierowcy nie zapala sie żarówka, natomiast po otworzeniu drzwi od strony pasażera żarówka normalnie świeci, bezpiecznik od oświetlenia wnętrza jest dobry, włącznik po stronie kierowcy jest również sprawny (przeczyściłem go a poza tym przy włączonych światłach mijania po otworzeniu drzwi słychać sygnał). Dzieje sie tak od kiedy, próbując założyć ściemniacz, zrobiłem przypadkowo wydaje mi sie zwarcie (nie bylo żadnego iskrzenia), przy otwartych lewych drzwiach (żarówka sie świeciła). Jeśli ktoś wie co sie mogło stać proszę o pomoc.
odyniec - 20 Lis 2006, 16:18

obejrzyj po kolei cala instaleacje. wpierw zacznik od tego przelacznika co sie w drzwiach znajduje, a potem dalej. miernik do reki i ogien.
Kamil - 20 Lis 2006, 16:23

ja miałem to samo ale z lewej strony...okazało się,że włącznik nie masował z karoserją,do dziś nie wiem czemu...oczyściłem miejsce styku,założyłem nowe włączniki i jest juz oki...
diodalodz - 20 Lis 2006, 16:41

odkręć wyłącznik krańcowy w słupku i przewodem dotknij prosto do masy . Jak się nie zapali to słabe styki . jeśli natomiast się nie zapali to trzeba odgrzebać bzyczka bo pewno w nim jest dioda która zapobiega piszczeniu przy otwarciu prawych drzwi .
daro - 22 Lis 2006, 16:59

przeczysc wylacznik masowy na slupku bo lubi zrobic sie zielony z korozji i nie laczy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group