Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - Stożek prezentacja:)

Kolin - 8 Paź 2006, 13:10
Temat postu: Stożek prezentacja:)
Witam chcialem sie pochwalic moim zalorzonym stozkiem:)










Ocencie sami zainteresowanym odpowiem na kazde pytanie:D:D:D

Moje odczucia podczas jazdy:
-Rowniejsza praca silnika
-Szybsza reakcja na wcisniecie pedalu gazu(natychmiastowa)
-Lepiej ciagnie od okolo3,5 tys przy 4200 4500 bardzo ladny dzwiek:),Lepiej sie wkreca na obroty:)

Rano z odpalaniem nie ma problemu pali za pierwszym razemm:)

Co prawda jeszcze bedzie to modyfikowane typu ochrona przed cieplem,łapacz powietrza,i filterek na odme czekam az przyslą:) bo juz zamowione wszytko:)

Chetnym moge pomoc,powiedziec co od czego dopasowane co przerobione itp:)

LOY - 8 Paź 2006, 16:07

zrób kurtyne termiczną -przeciez on jest obok kolektora wyd.... :-(
Arkadius - 8 Paź 2006, 16:54

LOY- Pisał ze wszystko będzie :) przecież od razu Rzym nie powstał
Kolin - 8 Paź 2006, 17:15

LOY, Bedzie wszytko zrobione tylko czekam az przysla bo kupilem podejrzewam ze w poniedzialek,wtorek powinno wszytko juz byc na miejscu jak wszytko zalorze zaprezentuje ponownie,jeszcze zaprezentuje jak Fofika obnizylem o 40mm:)
maerik - 9 Paź 2006, 00:42

Fajne! tylko ten napis GM bym spolerował :twisted:
Kolin - 9 Paź 2006, 07:38

Ogolnie to jeszcze nie jest to do konca dokonczone bo brakuje paru szczegolow jak auto przyjedzie od elektryka do zrobie to na blysk bo wszystkie czesci dojda:P a tego GM spoleruje:P

[ Dodano: Wto Paź 10, 2006 11:47 ]
Moj dzisiejszy zakup:)

Łapacz powietrza i filterek odmy...zamontuje jak tylko auto odbiore od elektryka i pokaze...jeszcze mysle jak zbudowac ekran cieplny.....aaaaaaa i powiedzcie mi czy ta rura od powietrza ma dochodzic na przod stozka czy na bok ? albo bez roznicy w ktore miejsce bedzie dmuchac na stozek:)







Marcinus - 10 Paź 2006, 20:00

napisz z czego wziąłeś ta obudowe na wtrysk
Kolin - 10 Paź 2006, 20:08

Opel astra 1.6 na jedno punkcie:) te weże rowniez:) tylko ze wziolem 2 weże bo jeden jest seryjnie,trzeba ponawiercac nowe otwory w oboduwie bo seryjne nie pasuja :) zamontuje jutro foto i pokaze jak mam to zrobione bo te powyrzsze fotki to dzielo nie do konca zrobione:)
maerik - 11 Paź 2006, 09:45

Stożek to JACKY? Wygląda na dość dobry wielkościowo do 1.4/1.6.
Pomyśl o gorącym deklu zaworów, może coś takiego: http://www.fiestaklubpols...ic.php?t=19429?

Kolin - 11 Paź 2006, 09:59

tak stozek to JACKY a o gorący dekiel zaworów to co to jest dokladnie:) wczoraj poprawilem stozek,zrobilem dolot :) itp zaprezentuje dzis:)
maerik - 12 Paź 2006, 09:44

Kolin napisał/a:
gorący dekiel zaworów to co to jest dokladnie:)


Chodziło mi tylko o to żeby Ci się ten dolot nie nagrzewał i żebyś ewentualnie ułożył go nie nad deklem zaworów tylko z boku jak w ZETECu z linka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group