Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Flokowanie

molu - 15 Sie 2006, 11:21
Temat postu: Flokowanie
http://www.flokowanie.pl/index.html
jak wam sie podoba ? Nie mowie o calej desce :D wiadomo $ ;-) ale tak kilka elementow ?
pzdr

Bart_Skrzyszow - 15 Sie 2006, 12:02

Ciekawe :rotfl:
Ceny hmmm ja wiem czy takie straszne.
Autko napewno po takim zabiegu prezentowałoby się o niebo lepiej

jaczylibodzio - 15 Sie 2006, 13:24

Fajna sprawa. I auto ladniejsze i deska sie nie odbija w szybie... :-)
madek - 15 Sie 2006, 14:00

Musze przyznac za fajnie to wyglada :yes:



fot. jak zwykle z fiestaturbo.com ;)

marcus_87 - 15 Sie 2006, 15:23

jak pracowalem na myjni to przyjechala civic ok 2002-2003 roku i miala taka deske nie wiem czy seryjnie czy robione ale byla powycierana i wygladalo to brzydko
Piesek - 15 Sie 2006, 22:36

mi deski się bardziej podobają w skórze obite :) a co do odbijania to czy macie problem z odbijaniem światła od kokpitu :>?
Wsumie tak myśle że fajnie by było pułke tym czymś obić a od spodu głośniczki przyczepić... bo skóra raczej dzwięk będzie tłumić, a wiadomo jak to teraz mieć głośniki na wierzchu... w sensie tylniej półki to mówie o sobie... ale chyba dziwnie by to wyglądało całe auto w skórze a półka flokiem?

LOY - 16 Sie 2006, 00:16

flok lubi się scierać -i paskudnie brudzić i świetnie łapie kurz. Mnie się nie podoba -dobry dla fetyszystów pluszowych miśków :D
powaznie wam się deska w szybie odbija ? ...hym ja nie mam z tym problemu :he:

jaczylibodzio - 16 Sie 2006, 00:18

Tak odbija sie... Ale to tylko po umyciu jak sie swieci ;p Bez jechania PLAKIEM po desce.
LOY - 16 Sie 2006, 00:39

od baaardzo dawna w sprzedaży sa środki matowe niebłyszczące -polecam -znacznie tańsze od floku ;)
DŻEJKU - 17 Sie 2006, 11:47

flokowanie to super sprawa, czy się wyciera? hmm w mojej hodzie w standardzie boczki drzwi są flokowane i nie są powycierane, jedynie kolor nie jest juz super czarny ale sam nie wiem czy w ogóle kiedyś był.
czyszczenie? no problem - jade okurzaczem i wszystko cacy. a wyglad całej deski super, tymbardziej że sa dostepne rózne kolory.
mozna też przebudowac sobie deseczke rozdzielcza a na koniec wszystko pokryć flokiem i jest fabryka :)

PS: flock to nie tkanina, natryskuje się go jak lakier...

LOY - 17 Sie 2006, 12:47

DŻEJKU napisał/a:
hmm w mojej hodzie w standardzie boczki drzwi są flokowane i nie są powycierane,
mozna też przebudowac sobie deseczke rozdzielcza a na koniec wszystko pokryć flokiem i jest fabryka :)
.

nigdy nie porównuj "garażowej usługi" do jakości technologi wykorzystywanej fabrycznie przez jakąś markę .To zupełnie inne światy .....ja mam półke w fiacie z 72 roku fabrycznie flokowaną -jest jak nowa ..a nowy flok położony przez "fachowców" zdarzało się zdrapywac paznokciem.
Usługa i owszem ale tylko z gwarancją i ze sprawdzonego żródła..

DŻEJKU - 17 Sie 2006, 14:28

LOY napisał/a:
nowy flok położony przez "fachowców" zdarzało się zdrapywac paznokciem.

a to inna sprawa. ale nie wolno uogólniać. ja cały czas mówie o profesjonalistach z doświadczeniem a nie garażowcach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group