Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Czy ma ktos wykonane słupki na tweetery?

molu - 9 Cze 2004, 19:13
Temat postu: Czy ma ktos wykonane słupki na tweetery?
Chyba niedlugo bede probowal wykonac cos takiego :) moze ktos ma cos takiego zrobione i ma jakies fotki lub porady jak to wykonać ? Jakas zywicą epoksydową sie to robi czy jak? :D
Mike - 9 Cze 2004, 20:52

ja sie przymierzam do umieszczenia tweeterow w trokatach lusterek.. ale jak narazie sesja sie zaczyna i nie wiem kiedy sie za to wezme.. ja myslalem o jakiejs masie ktora po jakims czasie twardnieje.. mozna by ja wyprofilowac i potem pomalowac caly trojkat.. ale w slupki to trzebaby cos innego wymyslec, zeby bylo estetycznie..
Kacper - 10 Cze 2004, 08:44

chyba bys musiał robić coś na wzór tego co, co bylo w linku który podałeś (skoda felicja o ile pamietam) ... raczej łatwe to nie będzie, ale efekt będzie piękny :wink:
molu - 10 Cze 2004, 14:19

Kacper napisał/a:
chyba bys musiał robić coś na wzór tego co, co bylo w linku który podałeś (skoda felicja o ile pamietam) ... raczej łatwe to nie będzie, ale efekt będzie piękny :wink:

Taki jest moj smialy plan :wink: zeby je mniej wiecej tak zrobic-ale co z tego wyjdzie - zobaczymy 8) Na razie czekam na glosniki-jak bede robil postaram sie to uwiecznic dla potomnych :wink: :D (no chyba ze zjebie to sie nie pochwale) :lol: 8)

Kacper - 10 Cze 2004, 15:00

ja mam oryginalne piszczałki w klamkach, tak jak to w mk4 jest :wink:
jako tako sobie graja - poki co MUSZA mi wystarczec.
a wymieniał ktos te piszczałki na lepsze ? można ? bo w sumie chcialbym zeby byly w tym miejscu, oraz zeby znowu nie wycinac pol tego plastiku aby to tam weszło :roll:

Ps. Czyli zdjęcią bedą :wink: bo czemu ma Ci sie nie udac :wink:

RKRman - 12 Cze 2004, 23:30
Temat postu: tweetery !
Witam !
panowie-temat gwizdków w osłonach lusterek już przerabiałem (sprawdziła się : pleksa+ silikon= zgrabne piramidki ) , ............ale
proponuje jednak montować wyżej tj. ok. 1/3 dolnej wysokości słupka.
A tak na prawde to trzeba najpier wyłożyć sporo gotówki na zestaw gł.
a dopiero potem nocować w garażu-inaczej jaki by nie był montaż - efekt będzie mierny !
POZDRAWIAM
P.S. - ostatnio wybebeszyłem kolumny CANTON-a ( do odsłuchu domowego ) kupione w komisie - sprzedawca chyba nawet nie wiedział co sprzedaje - trzy konkretne głośniczki+ zwrotnica , wszystkie osadzone na stalowych pierścieniach ( 50 watt w RMS-ie )

- może na Kołobrzeg zdąże !!! :D

micał1bolo - 21 Sie 2004, 13:18
Temat postu: głośnik
robiłem kiedyś słupki ale na 2 zegary na olej i wode jest to troche długo trwałe i trzeba sie ztym pobawić czasrm nieopłaca sie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group