Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Jakie kierunkowskazy boczne do MK3

Rangers76 - 7 Sie 2006, 16:55
Temat postu: Jakie kierunkowskazy boczne do MK3
Nie mam bocznych kierunków.
Chce sobie założyć
Jakie będą ładnie pasowały (bez przeróbek typu <wiercenie> w błotniku)?
bo kable to sobie pociągnę od kierunków z przodu.
Pozdro 4 All

dday - 7 Sie 2006, 22:10
Temat postu: Re: Jakie kierunkowskazy spasują
Rangers76 napisał/a:
Jakie będą ładnie pasowały (bez przeróbek typu <wiercenie> w błotniku)?

a np. takie;
http://moto.allegro.pl/sh...?item=118473505 ;)

Bit1 - 7 Sie 2006, 22:34

Standardowo tam wchodzą:
-kwadraciki z fiesty
-jajka też z fiesty
-okrągłe z pumy, chyba (jak kupowałem kwadraciki to mi sprzedawca proponowałi mówił że napewno podejdą)

Według mnie najładniejsze są białe kwadraciki. Pozdro

dday - 7 Sie 2006, 22:40

Bit1 napisał/a:

-jajka też z fiesty

do fiest z przed 94 roku trzeba "dopasować" bo "jajka" mają inne troszeczke mocowania.
Bit1 napisał/a:

-okrągłe z pumy, chyba (jak kupowałem kwadraciki to mi sprzedawca proponowałi mówił że napewno podejdą)

jak dla mnie to dziwne żeby kierunki z pumy i kwadraciki miały inentyczne mocowanie :fox:

Bit1 - 7 Sie 2006, 22:51

dday napisał/a:
Bit1 napisał/a:

-jajka też z fiesty

do fiest z przed 94 roku trzeba "dopasować" bo "jajka" mają inne troszeczke mocowania.
Bit1 napisał/a:

-okrągłe z pumy, chyba (jak kupowałem kwadraciki to mi sprzedawca proponowałi mówił że napewno podejdą)

jak dla mnie to dziwne żeby kierunki z pumy i kwadraciki miały inentyczne mocowanie :fox:

wiesz co dday dlatego napisałe "chyba" sprzedawca tak twierdził ja ich wtedy nie kupiłem bo jestem zwolennikiem kwadratów

Rangers76 - 8 Sie 2006, 13:51

Dzieki dday
http://moto.allegro.pl/sh...?item=118473505
a żarówki?
Pozdrawiam

dday - 8 Sie 2006, 23:03

tylko tam jest napisane; "bez oprawki żarówki" - nie wiem co to znaczy :fox:
ale takie jak te będą pasować - żarówka taka jak w zwykłych - tylko poramańczowa ;) (ale jaka dokładnie to nie wiem :-P )

Robert - 17 Lis 2006, 18:03

no właśnie, mam pytanie, jakie żarówki podchodzą do bocznych kierunków, bo kupiłem sobie białe kieruneczki i teraz trzeba sie zaopatrzyć w pomarańczowe żaróweczki a nie chce mi się ich wyciągać przed i sprawdzać, może ktoś będzie wiedział :?:
madek - 17 Lis 2006, 18:18

Robert napisał/a:
no właśnie, mam pytanie, jakie żarówki podchodzą do bocznych kierunków, bo kupiłem sobie białe kieruneczki i teraz trzeba sie zaopatrzyć w pomarańczowe żaróweczki a nie chce mi się ich wyciągać przed i sprawdzać, może ktoś będzie wiedział

wez zwykla biala i idz do sklepu po pomaranczowe, jaki problem? wyciagniesz to w 5 sekund :-/

tobik - 18 Lis 2006, 00:10

no wlasnie moze ja sie podlacze pod pytanie.czy to prawda ze maja hak trzeba miec boczne kierunki bo hak mam a kierunkow NIET.
nio i kolejna kwesttia jak je zalozyc skoro nawet nie mam dziur pod nie i nawet tych zaslepionych??

jackrzec - 18 Lis 2006, 00:48

tobik napisał/a:
no wlasnie moze ja sie podlacze pod pytanie.czy to prawda ze maja hak trzeba miec boczne kierunki bo hak mam a kierunkow NIET.
nio i kolejna kwesttia jak je zalozyc skoro nawet nie mam dziur pod nie i nawet tych zaslepionych??
Mając hak, musisz mieć boczne kierunki i lusterko od strony pasażera, które w aucie bez haka nie są konieczne. A swoją drogą, to wjaki sposób masz zarejestrowaną z hakiem bez tych kierunków? Jak jes zamontować, to poszukaj na forum, bo już było parę razy, a skąd je wziąć? np z allegro... http://moto.allegro.pl/it..._121_nowe_.html
ale do tych jeszcze trzeba dokupić oprawki.

naturalhigh - 15 Lut 2009, 14:51

wlasnie kupilem spray do sciemniania lamp z motipa
bede malowal kierunki z tylu i tak mysle ze mozan by tez
sciemnic boczne kierunki
co o tym mysliceie mial tak ktos macie jakies foto jak to wyglada??bo nie znalazlem
myslalem nad bialymi ale tak robia prawie wszysyscy
a ja bym sobie sciemnil co wy na to?

DemptD - 15 Lut 2009, 16:34

kurde, archeolog sie znalazl ;)

zobacz sobie jakie ja mam kierunki z boku http://www.fiestaklubpols...ic.php?p=345242

a nie mowisz przypadkiem o kierunkach przednich?

naturalhigh - 15 Lut 2009, 18:56

przeciez nie bede nowego tematu zakladal i zasmiecal forum
wlasnie o takie mi chodzi tylko sciemnone sprayem
jak macie to dajcie fotki jak to wyglada
mysle ze takie dymione kierunki troszke spowaznia fife

DemptD - 15 Lut 2009, 20:04

naturalhigh napisał/a:
przeciez nie bede nowego tematu zakladal i zasmiecal forum

i prawidlowo :brawo:
naturalhigh napisał/a:
wlasnie o takie mi chodzi tylko sciemnone sprayem

http://www.allegro.pl/ite..._fiesta_ka.html to tu masz dymione fabrycznie tzn te co ja mam
http://www.allegro.pl/ite..._fiesta_ka.html a tu masz zwykle cleary i jak juz chcesz malowac sprayem to lepiej kup te jasniejsze albo pomaluj oryginalne pomaranczowe jajka :) ja sie skusilem na pomalowanie jednego na ciemno i powiem szczerze ze nie wyglada to za fajnie przy moim kolorze lepiej pasuja te co mam teraz ;) kwestia gustu :) musisz sprobowac to sie dowiesz co lepiej wyglada :)

naturalhigh - 17 Lut 2009, 15:30

tak wlasnie chce te pomaranczowe malnac
ma ktos zdjecia jak to wyglada?
ja mam ciemny granat i mysle ze powinno to pasowac

LOY - 17 Lut 2009, 17:22

naturalhigh napisał/a:
tak wlasnie chce te pomaranczowe malnac
ma ktos zdjecia jak to wyglada?
ja mam ciemny granat i mysle ze powinno to pasowac

ja wiem ze wyobraznia to rzadka choroba :rotfl: ..ale po co zdjęcia ..popatrz na swój samochód i wyobraz sobie ze malutkie pomaranczowe kierunki beda malutkimi prawie czarnymi kierunkami :fox:

DemptD - 17 Lut 2009, 17:26

LOY napisał/a:
popatrz na swój samochód i wyobraz sobie ze malutkie pomaranczowe kierunki beda malutkimi prawie czarnymi kierunkami :fox:


:rotfl:

naturalhigh, a jak rada od LOYa nie pomoze to zdejmij jeden kierunek, przemyj benzyna ekstrakcyjna, wysusz, psiknij motipem, wyszusz, wloz do auta, zrob zdjecia i wrzuc na forum zeby bylo dla potomnych na pamiatke ;)

matrix-1990 - 19 Lut 2010, 18:23

Bit1 napisał/a:
-okrągłe z pumy, chyba (jak kupowałem kwadraciki to mi sprzedawca proponowałi mówił że napewno podejdą)


Niestety od pumów nie pasują bez przeróbki, trzeba lekko środek zpiłować

kLeSzCz_89 - 21 Lut 2010, 10:10

Ja mam z seicento białe które bardzo ładnie pasują i nie wymagają przeróbki błotnika tylko trzeba troche obciąć gniazdko gdzie sie wpina kable bo jest za duże i nie chce przejsć przez błotnik. Jest to mało skomplikowana przeróbka wiec polecam. Pozdro...
matrix-1990 - 6 Mar 2010, 16:06

kLeSzCz_89, no to właśnie te od pumy też można założyć, tylko trzeba lekko podpiłować środek klosza, żeby ta żarówka z obudową weszła, bo do blachy nie ma problemu raczej :P

Że tak se pozwolę dodać (nie umyty taki letko :D )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group