Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK3] Silnik: Paski i rolki rozrządu - jakiej firmy?

mdcs - 30 Mar 2006, 14:25
Temat postu: [MK3] Silnik: Paski i rolki rozrządu - jakiej firmy?
Muszę wymienić w swoim 1,8D rozrząd. Dwa paski, dwie rolki prowadzące i naprężacz. Kupa kasy na same części (od 230 do 380zł zależnie od firmy).

Pytanie do Was Drodzy Fiestomaniacy....

- jakich firm paski i rolki polecacie?

Co wybrać:
- paski - DAYCO, INTERCONTI, GATES ?
- rolki - INA-LUK, QUINTON HAZELL (QH)... ?

Szukam czegoś taniego, ale możliwie solidnego, bo z rozrządem w 1,8D nie ma żartów ;-|

counterpart - 30 Mar 2006, 19:00

Witaj.

Jeśli chodzi o paski to SZCZEGÓLNIE polecam Dayco i zdecydowanie odradzam Gates'a z powodu ogromnej ilości podróbek zalewających ostatnio nasz rynek. Nikt na poważnie zajmujący się handlem paskami nie bierze już firmy Gates pod uwagę. Chyba, że zalegają mu tony tych pasków na magazynie.

INA-LUK to bardzo dobre rolki. Najczęściej tańsze od SKF i nie ustępujące, lub nawet przewyższające je jakością.

Jeśli chcesz to mogę załatwić Ci kompletny rozrząd w koleżeńskiej cenie.

Zapraszam na PW i pozdrawiam

mdcs - 31 Mar 2006, 10:49

Czy mam rozumieć, że zachwalasz Dayco i Ina-Luk, bo chcesz mi sprzedać? :D

Dzięki za odpowiedź.

szynszyl - 1 Kwi 2006, 22:31

a ja mam wyjęty gates po 60.000 i wygląda jak nowy -żadnych pęknięc. choć kupiłem znowu gatesa, to mechganik mówił, że dayco nie ma podróbek, bo mja ponoc tylko jedną fabrykę.. trochę chyba ściemniał... :yyy:
Powertech - 1 Kwi 2006, 23:13

We wrześniu wymieniłem rozrząd w mojej Fiestce. Dałem paski Dayco. Gates dałem na alternator i nie jestem zadowolony. A i musiałem jedną rolkę wymienić i założyłem skf. Wolę wydać więcej i zapomnieć.
maerik - 4 Kwi 2006, 09:12

Ja mam pasek CONTITECH i rolke RUVILLE - chyba dobre :fox:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group