Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - "Nie" słychać tylnich głosników

Annita - 23 Paź 2005, 23:04
Temat postu: "Nie" słychać tylnich głosników
W sierpniu zamontowałam sobie radio AEG CS FMP 400 i 2 głośniki Clarion SRR1325 które zamontowałam z przodu w drzwiach. Od kumpeli podłączyłam dodatkowe 2 głośniki (no name) do tyłu i nie było ich wogóle słychać. Przednie głośniki zagłuszały całkowicie tylnie głośniki, co z tym zrobic aby tak się nie robiło??

Pozdro for all

topo - 23 Paź 2005, 23:19

ja mam to samo z przodu pionki a z tyłu tonsile i tez ich nie slysze.
molu - 23 Paź 2005, 23:26

a masz w radiu takie cos jak "Fader" :?:
8)

Bartsun - 24 Paź 2005, 00:01

molu napisał/a:
a masz w radiu takie cos jak "Fader" :?:
8)


powinno byc w funkcjach gdzie sterujesz basem, sopranem, prawo-lewo i przod tyl (fader)

topo - 24 Paź 2005, 00:03

te glosniki sa poprostu za cinkie :|
Fordon - 24 Paź 2005, 00:50

topo napisał/a:
te glosniki sa poprostu za cinkie :|

Ktore Pioneer-a czy Tonsil-a :?: :?: A moze jedne i drugie bo Tonsil robi glosniki dla pionerr-a ;) :yes:

Annita - 24 Paź 2005, 15:16

Wiem o tej funkcji w radiu!! :D . Dlatego pisze bo chce się dowiedzieć czy istnieje jakis inny sposób na to?? Chciałabym aby przednie i tylnie głośniki grały tak samo przyczym tylnie głośniki słychac by było lepiej niż przednie :D . Czy da się coś takiego zrobić??

Pozdro for all

macziom - 24 Paź 2005, 16:44

Annita napisał/a:
Chciałabym aby przednie i tylnie głośniki grały tak samo przyczym tylnie głośniki słychac by było lepiej niż przednie :D .


To ja nie wiem o co chodzi ma być tak samo, czy jednak drugą parę ma być słychać lepiej? :rotfl: :hahaha: .
Nie wiem czy wozisz kogoś z tyłu, ale pomyśl też o pasażerach - jak będą się czuli z głową w głośniku kiedy ty będziesz tak samo słyszć przód i tył.
Ogólnie używanie "fader"'a to dobry pomysł.

JoeMix - 24 Paź 2005, 17:29

Zawsze głośnik w drzwiach kierowcy bedzie grał głośniej niż w dzwiach pasażera i te z przody bedą głąsniejsze niż te z tyłu - przyjmując ze to take same głopśniki i w ten sam sposób wystarowane - przyczyną jest to iż sie siedzi blizej jednych a dalej od innych, trzeba by wleść w auto tak aby mie głowe pośrodku głośników (na przecięciu przkątnych) i wtedy dobrze ustawić balanse...
Annita - 24 Paź 2005, 21:24

Mam jeszcze jeden problemik, gdy włączę duży bass to straszne mi trzeszczy obudowa wewnętrzna drzwi (nie wiem jak to się fachowo nazywa), co straszne przeszkadza w słuchaniu muzyki. Jak moge zniwelować te trzeszczenia??

POzrdo for all

Artone^ - 24 Paź 2005, 22:01

przykleic obudowe na super glue do drzwi :D


hmmm ... mocniej przymocować ? pod glosniki wlozyc jakies gabki, albo ramke ? zeby bezposrednio nie grały na blache tylko zeby byla minimalna izolacja :]

cinot - 25 Paź 2005, 11:32

Lub też opitolić silikonem aby połączenie było elastyczne
RKRman - 26 Paź 2005, 11:27
Temat postu: no tak
CZE :P

co by szybko odpowiedzieć na Twoje pytanie...podklej plastki przy drzwiach aksamitną tasiemką - wytłumi dragania..jeśli o to chodzi ..natomiast jak trzeszczy samo tworzywo...no cóż ..nowe maskownice i po sprawie ale to sie będzie wiązało raczej z dołożeniem dystansów .....co do głośników...zakładam że nie bawisz sie w rozbudowany zestaw Car-Audio ......albo z uwagi na trzeszczenie przełożysz te z porzodu do tyłu i tylko na nich będziesz słuchała skoro ma być tył wiodący .....lub należało by dokupić podobną pare jeśli chodzi o moc ...i po temacie ..korekcja na radyjku ..i pełnia szczęścia :ok:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group