Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Materiał na tapicerkę

MATEUSZ - 12 Paź 2005, 13:54
Temat postu: Materiał na tapicerkę
witam mam zamiar zrobić sobie tapicerkę w VWT4 tylko niemam pomysły jaki materiał wybrać i gdzie go zakupić słabo z materiałami samochodowymi w sklepach.
jest taki mały problem bo jak sie oriętujecie VWT4 były crawelle i zwykłe z płytami wiurowymi mam tego 2 jak ładnie obrobić sobie okna tam jest sam metal jak to przyleić?? by od temperetury sie nie odklejało?http://www.vwt4.pl/

KoRcZuS - 12 Paź 2005, 16:10

material najlepiej chyba welur, mozna skore ale to troche kosztuje... przykleic mozna np. klejem do wykladzin, ja tego uzywalem jak robilem u siebie
Gregory - 12 Paź 2005, 21:35

kumpel ma w poldaczu tapicerke zrobiona z takiej niebieskiej ala skory.... fajnie to wyglada :) moze cos takiego poszukaj ;)
pozdro

FG - 13 Paź 2005, 15:38

Żeby wszystko tak pięknie można było znaleźć na tapicerke i inne obicia to sam bym zmienił obicia drzwi :? a tu taka bieda u mnie w mieście, że ledwo czarny welur można dorwać niewspominając już o niebieskim, którego niema
KoRcZuS - 13 Paź 2005, 16:52

od czego jest internet ;)
FG - 13 Paź 2005, 17:47

w takim razie będe wdzięczny jak mi dasz namiary na jakiś sklep via PM lub GG, bo ja niestety nic nie mogłem znaleźć ;)
MATEUSZ - 17 Paź 2005, 14:07

chłopaki i tylko tyle oj coś mało propozycji gdzie wasze pomysły czy z nadejściem zimy uciekają ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group