Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - Biszkopty : stare dzieje :)

Faza - 13 Wrz 2005, 21:58
Temat postu: Biszkopty : stare dzieje :)
siemanko

mam problem !!!!!!!!!!!
moze ktos pomoze.... moja fiescina niechce sie wykrecic powyzej 180km/h na bezynia a na gazie daje rade..... jakis miesiac temu wykrecilem ja do 232km/h na bezynie (jest to udokumentowane na kamerze z mondeo :) niestety jechali za mna )

niemam pojecia czemu tak sie stalo

jedno co zmienilem w silniku to wtryski na nowki sztuki oryginaly fordowskie

pomocy!!!!!!!!!!!! ja chce znowu 232km/h :( :)

Fordon - 13 Wrz 2005, 23:25

A sprawdzales od jakiej wersji silnikowej sa wtryski...?? bo byly silniki 115KM i 136KM... wiec moze dali ci od 115KM... a jesli masz te stare wtryski to sprawdz czy po zalozeniu bedzie nadal 180 czy dalej bedzie szedl.... :)

Pozdrawiam

Faza - 16 Wrz 2005, 21:27

wtryski są na bank od tego modelu 136KM


wczoraj wyjechale na obwodnice i nadal jest to samo 180km/h i ni hu.. wiecej

Fordon - 16 Wrz 2005, 22:04

To jesli masz te stare wtryski to sprawdz czy na tych stasrych to samo bedzie... albo poprostu cos na kompie sie popierpapier... sprobuj go ewentualnie zresetowac... jesli to nie pomoze to polecam podjechac na diagnostyke kompa czy tam cos sie padlo... :)

Pozdrawiam

Junior - 16 Wrz 2005, 22:09

jak ty fiesta wykręciłes jak to piszesz 236 km/h to ja jestem czarodziejka z ksi.ezyca :hahaha:

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 10:09 pm ]
sorki 232 km/h

Fordon - 16 Wrz 2005, 22:17

Junior napisał/a:
jak ty fiesta wykręciłes jak to piszesz 236 km/h to ja jestem czarodziejka z ksi.ezyca :hahaha:

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 10:09 pm ]
sorki 232 km/h


Junior zapomniales ze ta Fiesta ma silnik 2.0 16V 136KM... :devil: w takiej malej budzi etyle kucy robi swoje... :) podobnie jak RST tez ma wygar... :devil:

Bartsun - 16 Wrz 2005, 22:56

Fordon napisał/a:
Junior napisał/a:
jak ty fiesta wykręciłes jak to piszesz 236 km/h to ja jestem czarodziejka z ksi.ezyca :hahaha:

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 10:09 pm ]
sorki 232 km/h


Junior zapomniales ze ta Fiesta ma silnik 2.0 16V 136KM... :devil: w takiej malej budzi etyle kucy robi swoje... :) podobnie jak RST tez ma wygar... :devil:


hehe Junior, znam cie na "zywo" i jakos nieprzypominales mi czarodziejki ;)
bo z ksiezyca to moze io jestes, zreszta tak jak my wszyscy :ok:
pozdr

Faza - 17 Wrz 2005, 11:36

Junior napisał/a:
jak ty fiesta wykręciłes jak to piszesz 236 km/h to ja jestem czarodziejka z ksi.ezyca :hahaha:

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 10:09 pm ]
sorki 232 km/h


co żal ci du.e sciska ze masz 1.3 i twoje "cudeńko" pojdzie zaledwie 150km/h

silnik i skrzynia u mnie robia swoje a jak masz co do tego watpliwosci to zamilcz :fox:

Darekmk3 - 17 Wrz 2005, 12:26

Faza napisał/a:
Junior napisał/a:
jak ty fiesta wykręciłes jak to piszesz 236 km/h to ja jestem czarodziejka z ksi.ezyca :hahaha:

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 10:09 pm ]
sorki 232 km/h


co żal ci du.e sciska ze masz 1.3 i twoje "cudeńko" pojdzie zaledwie 150km/h

silnik i skrzynia u mnie robia swoje a jak masz co do tego watpliwosci to zamilcz :fox:

Faza nie mam nic do ciebie ale 1.3 do 170 poleci wiec jak chcesz dopiec koledze to na priv bo czasem obrazasz lub wysmiewasz sie z innych piszac takie cos pozdrowienia

ehaer - 17 Wrz 2005, 18:04

Faza napisał/a:

silnik i skrzynia u mnie robia swoje a jak masz co do tego watpliwosci to zamilcz :fox:

chyba wlasnie przestaly robic :1xf:

JoeMix - 17 Wrz 2005, 18:16

Śmiać mi się chce jak widze wasz posty w temacie ile poleci fiesta, jaka prędkośc przyjakich obtorach... napomne tylko iż zegary mogą przekłamywać (zawsze w zwyż) nawed i 15% czyli jadąc sobie zegarowe 100 możemy się tak naprawdę turalć z 85... a przy zegarowcy 200 to nawed 170 moze nie być... :-D
Darekmk3 - 17 Wrz 2005, 18:24

JoeMix napisał/a:
Śmiać mi się chce jak widze wasz posty w temacie ile poleci fiesta, jaka prędkośc przyjakich obtorach... napomne tylko iż zegary mogą przekłamywać (zawsze w zwyż) nawed i 15% czyli jadąc sobie zegarowe 100 możemy się tak naprawdę turalć z 85... a przy zegarowcy 200 to nawed 170 moze nie być... :-D

dokladnie Joe czym wieksza predkosc tym wieksze przeklamanie pozdro

WRiTTeR - 17 Wrz 2005, 18:41

ja powiem tak....

kto nie wierzy w możliwości 2.0 Fazy niech sie nie odzywa...

miałem przyjemność prowadzić ten wóz na zlocie 5-6-7 Sierpnia 2005 (Warlubie-Osie)

na 1/4 mili mimo iż w deszczu - wymiatał wszystkie samochody

kto nie wierzy niech żałuje ze nie byl na tym zlocie z nami

Junior.. taka prawda.

easy - 17 Wrz 2005, 19:40

no ja potwierdzam i przypomnieć należy ze w warlubiu nie były pokazywane wszystkie możliwości tego auta, no i skoro mu pały tyle na radarze pokazały to chyba tak było

ps. a kompa zmieniłeś bo mówiłęś ze masz od 1.6 :)

Faza - 17 Wrz 2005, 21:06

dzieki WRiTTeR

kompa nie zmienialem

ale chyba z kumplem znalezlismy przyczyne
blos od gazu ma w sobie przepustnice na podcisnienie i ta przepustnica nieotwiera sie do konca bo troszke jest przytarta (zasniedziela) i to moze byc przyczyna (za malo powietrza)

a co do 1.3 to wcale sie z was niezbijam ani was nie obrazam bo mnie takie cos nie bawi !!!

tylko strasznie mnie wkur....ą takie wypowiedzi


pozdrowionka



puma czytaj uwaznie

ps: suchy tez jezdzil na LPG

drad - 19 Wrz 2005, 14:01

Coś mi się nie chce wierzyć.

Chociaż może to być prawda, a jeżeli jest to gratuluję wyobraźni.

Tak na marginesie:
Grzałeś 232km/h, a za Tobą policyjne mondeo ?
Nie, no zaje***cie !!!

Podziwiam
i mam nadzieję że nikogo nie zabijesz,
obwodnica to nie tor wyścigowy.

Faza - 19 Wrz 2005, 23:11

nastepny rodzic !!!


jak bys mial taki motor pod maska to tez bys chcial go przetestowac a tak w ogole to jechalem sam (nie narazał bym kogos na ŚMIERĆ)


a tak poza tym to nie jest rozmowa na temat mojej predkosci tylko zeby stwierdzic usterke
wiec przestancie sie wypowiadac jak nie wiecie a z reszta chyba trzeba zakonczyc ten temat bo to sie robi beznadziejne

PumaRST - 22 Wrz 2005, 16:18

Fordon napisał/a:
Junior zapomniales ze ta Fiesta ma silnik 2.0 16V 136KM... :devil: w takiej malej budzi etyle kucy robi swoje... :) podobnie jak RST tez ma wygar... :devil:


Niby tak ale RST 212km/h i koniec skrzyni o ile licznik nie przeskakiwał (ale osiągi zblizone do katalogu a auto po kapitalce, wiec wierz w to ze było ponad 200KM/h), a pozatym komentując wasze dywagacje na temat osiągów fiesty Fazy i tego co było na zlocie to weście poprawke ze w Walrubiu nie było zadnej Fiesty RS1800 ani RST wiec z kim miął sie tam ścigac?? XR2i Łokmena to nie konkurencja dla 2,0!!

PS: w zeszłym roku na nocnych opisywana przezemnie Renault R5 GTT zrobiła mu ziazi :hahaha: a w tedy była jeszcze w serii. Co wiecej łoili tą fieste ludzie w CRX-ch Civicu Coupe Vti, Clio Williams, Kadett GSI 16v i cos tam jeszcze, wiec nie bardzo sobie radzi z konkurencją na rynku lokalnym (to było jak auto było u poprzedniego własciciela). A za kadwencji Fazy poradził sobie z nim nawet Opel Astra KOMBI (chyba 2,0)!!!!!!
Ja po przejażdzce na zlocie twierdze ze to auto jest szybkie ale troche przesadzacie co do jego mozliwosci.
Choc jesli faktycznie "niebiescy" uchwycili na kamere 232KM/h to ok tylko jakie Mondeo tyle jeździ i ma je kielecka policja??

KureckiGTT - 22 Wrz 2005, 17:49

Dokadnie zlałem ją jak chciałem. A tak w zasadzie to strasznie się brandzlujecie tym samochodem który w starciu z inna 2-litrówka nie ma najmniejszych szans!!! W przysszłym roku to chyba sie nawet wybiore na wasz zlot z Puma wtedy zobaczycie jak jeżdża szybkie auta :twisted:
Faza - 22 Wrz 2005, 21:47

Do Pumy wcale mnie odjechał Kadet 2.0 bo to nie są wyścigi na 1 km tylko na czterysta i dałem mu rade po drugie to niebyla policja z kielc tylko z krakowa po trzecie niby renowka oryginal (z podkręconą turbina) objechala fieste tylko o pol dlugości po czwarte crx-y i civici vti maja troche wiecej mocy od fiesty jakies 30KM i są troche lzejsze wiec sie troche zastanow co piszesz

do Kurecki gtt zlamales to sie chyba w gacie ze strachu jak startowales z fiesta co by cie niewymieszala :)

tyle mojego gadania

w tym topiku niechodzilo oto ile fiesta potrafi tylko oto zeby mi pomoc ale jak widze umiecie tylko komentowac wiec zakonczmy ten topic

KONIEC

KureckiGTT - 22 Wrz 2005, 22:17

nie kadett tylko Astra KOMBI i u wżaj co piszesz
Lokmen - 22 Wrz 2005, 22:21

Do panów FAZY i Kureckiego - spór załatwcie na priv lub GG bo inaczej dotaniecie po warnie....
Darekmk3 - 22 Wrz 2005, 22:34

Łokmen napisał/a:
Do panów FAZY i Kureckiego - spór załatwcie na priv lub GG bo inaczej dotaniecie po warnie....

Amen

Lokmen - 22 Wrz 2005, 22:38

reszty to sie też tyczy - to nie jest hyde-park wiec dywagacje na temat prędkości max sa zbędne.......
PumaRST - 23 Wrz 2005, 11:35

Faza napisał/a:
Do Pumy wcale mnie odjechał Kadet 2.0 bo to nie są wyścigi na 1 km tylko na czterysta i dałem mu rade po drugie to niebyla policja z kielc tylko z krakowa po trzecie niby renowka oryginal (z podkręconą turbina) objechala fieste tylko o pol dlugości po czwarte crx-y i civici vti maja troche wiecej mocy od fiesty jakies 30KM i są troche lzejsze wiec sie troche zastanow co piszesz

do Kurecki gtt zlamales to sie chyba w gacie ze strachu jak startowales z fiesta co by cie niewymieszala :)


Do Fazy:
1) A co Fiesta 2,0 16v to orginał?? Chyba nie wiec czemu tłumaczaycz podkreconą turbiną w R5??
2) crx ma 130KM i 158Nm wiec Fiesta jest mocniejsza a ważą tyle samo, a co do Civica VTi to zaznaczyłem że COUPE które waży ponad 1000KG i też jest cięższe!!! Choć jest może trochwe wiecej koników ale mniej Nm, a to one ciągną w 1/4mili.
3) A co do Kadetta to sorry ale 16v łoi Cię jak chce!!!! A jak twierdzisz inaczej przyjedz na wyscigi to sie okaże!!
4) Kurecki może i miał pewne obawy przed wyscigiem ale i taj ja nalał wiec były nie uzasadnione!! i to miało miejsce na LPG i na benzynie jak była Fiesta, R5 jeździ tylko naLPG!!!

A co do zastanawiania to ja dokładnie wiem co pisze!!!!! W przeciwienstwie do ciebie!! Niewiem czy jestes taki od urodzenia czy przeszło fatum byłego własciciela Fiesty na ciebie ale...;......!!!!

Co do Ostrzeżen to sorry Łokmen ale to i tak skomentowałem. Generalnie nie odezwał bym sie na ten temat ale Faza pocisnął z posiadaczami Fiest 1,3 itp wiec ja z nim i jego Fiestą!!!
On cos pieprzył nna temat zazdrosci obo on ma 2,0 16v a inni nie, wiec ja z nim pocinołem bo nie lubie PAJACOWANIA!!!!
A teraz jak chcesz to mi daj ostrzerzenie!!!!
Zakończyłem temat!!!!!!!

Faza - 23 Wrz 2005, 11:55

cytuje swoja wypowiedz:

"a co do 1.3 to wcale sie z was niezbijam ani was nie obrazam bo mnie takie cos nie bawi !!!

tylko strasznie mnie wkur....ą takie wypowiedzi"



puma czytaj dokladnie to co pisze


a co do pajacowania


pokazales kiedys klase na nocnych

jeden koles kontra ty (a za tobą 100 innych) bravo

PumaRST - 23 Wrz 2005, 12:13

Faza napisał/a:

a co do pajacowania


pokazales kiedys klase na nocnych

jeden koles kontra ty (a za tobą 100 innych) bravo


Fakt byłes w tedy, ale cos nie dokńca widziałes bo było 1 na 1 a ta 100 mnie odciągała :hahaha: :hahaha:
Po drugie to moja sprawa kogo i kiedy oraz za co wale w ryja, koles zasłużył i dostał wiec nie rób aferyt z tego bo wzasadzie mnie to wali!!!!
Nie mniej jednak kulawy argument wyciągnołes żeby pokazac jakim jestem PAJACEM!!!!

" Dla informacji wszystkich, koleś przejeżdzał przez tłum ludzi i gdy sie znalaż w samym środku dał w palnik i uderzył (potrącił) jednego z widzów, podeszlismy z kumplem do niego a on wysiał z auta i zaczą sie rzucac do nas wiec mi nerwy pusciły, ten potrącony był troche poszkodowany w całej tej sytuacji. A kierowca był zupełnie obcy i chciał zrobic na złaość!!!" OCEŃCIE sami czy to jest pajacowanie!!!!!

A ta niby 100 to mnie zabierała od niego za co ważniejsze koles dostał 3 strzały i tyle.

Wiec jak chcesz zrobic PAJACA ze mne to sie bardziej postaraj tylko uważaj na to zebys nie przegiął bo,..............!!!!!!!
Zakończyłem ten temat i mam nadzieje że ty też!!!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group